2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کن یو اسپیک انگلیش وه ناو بلوار کم بنیش

😂😂😂😂😂

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

فقط خواستم بگم شما توی یه تاپیکی برای یه کاربر، نی نی یار را صدا زدی و باعث تعلیقش شدی در صورتیکه خبر نداشتی صاحب تاپیک چقدر به اون کاربر فحش‌های رکیک و زشت داده بود و پیام زننده میفرستاد توی تاپیک ای دیگه اون کاربر. و اون کاربر فقط اونجا جواب حرفای فجیع اون استارتر تاگیک را داده بود

بهتره سریع قضاوت نکنی با هر دین و مسلکی این کار اشتباهه و شما مرتکب این اشتباه شدی

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
فقط خواستم بگم شما توی یه تاپیکی برای یه کاربر، نی نی یار را صدا زدی و باعث تعلیقش شدی در صورتیکه خب ...

یادم نمیاد! باچه  کسی هستید. اما اگه حدسم درست باشه اگه پستارو بخونی من به استارتر گفتم که اون خانم تقصیری نداشته و شما شروع کردی به دادن فحش های رکیک!

برای هر ۲ نی نی یارو تگ کردم. اما مثل اینکه استارتر تعلیق نشد.

در هر صورت هر کسی الفاظ رکیک به کار ببره تعلیق میشه.

من پستمو خواستم پاک کنم اما گذشته بود . به همین دلیل نی نی یار وقت نمیکنه بخونه قضیه چیه. فقط هرکس فحش بده تعلیق میشه. من هیچکسو قضاوت نکردم😃

غصه نخور درست میشه.
یادم نمیاد! باچه  کسی هستید. اما اگه حدسم درست باشه اگه پستارو بخونی من به استارتر گفتم که اون ...

اشتباه کردی

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2740
نكنه خودشي !

خیلی ناراحته

چون توی تمام تاپیکا براش فحش نوشته بود 

ميدونم

من از نی نی یار خواستم برگردونتش ولی هنوز خبری نیست