2737
2734

خوب سلام دوستان میخواستم یه کاری انجام بدم 😁😍

خانوما من داروساز هستم و بنابر سوالایی که مامانا یا دوستام و طی این مدتی که نی نی سایت همیشه ازم میپرسن میخواستم تاپیک هایی رو ایجاد کنم

یعنی داخل تاپیک ها درباره ی یه موضوع خاص مثلا مشکلاتی که برای خودمون . بچها یا بقیه ی خانواده ایجاد میشه صحبت کنیم  و راه حل بدیم ؟ یعنی هم بصورت علمی و هم تجربی باشه راه حل ها 😍💃🏼

توی این راه ما کنار هم هستیم و جلو میریم 

مبحثی که قراره دربارش صحبت کنیم رو هم شما انتخاب میکنید و قشنگ دربارش صحبت میکنیم 

خوب حالا شما هم دوس دارید همراه باشید ؟؟؟نظراتتون خیلی مهمه 🤗

حتا اگه یه نفرم موافق باشه اجراش میکنیم😁

این یه کار گروهی و مثبته و تکی انجام نمیشه

چون بقیه هم کم کم به خوب و جامع بودنش پی میبرن و همراهمون میشن 😁💃🏼

❤❤🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خانوم داروساز من یه سوال دارم تو حیطه تخصص شما هست؟

من به پماد بی حسی زایلاپی حساسیت دارم و نمیدونم بجاش چی میتونم استفاده کنم تو این کرونام نمیتونم برم داروخونه ها بگردم

کسی میدونه بگه لطفا

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

من تازگیا نشون کردم هنوز عقد نکردیم نامزدم طرف مادربزرگ پدریش کرولالن و هم از طرف مادربزرگ مادریش ولی تو خونواده خودش هیچکدوم مشکلی ندارن امروز استوریه ی آدم خیلی معروفیو داشتم نگاه میکردم ک دخترعمه نامزدم ک فک کنم ۲سال یا یکسالشه دقیق نمیدونم برای عملش گوشش میخواستن پروتز انجام بدن متوجه شدم دخترعمشم همچین مشکلی داره ی شبم خونه عموشم بودیم زن عموش بارداره عموش برگشت گفت سر رها ک (خواهرشوهرم میشه و ۵سالشه) مشکل پیدا نکردید نامزدمم گفت ن و اینو کشید بیرونو باهم صحبت میکردن من همونجا شصتم تیر خورد یچیزی هست ک امروز این استوریو دیدم بنظرتون چیکار کنم ممکنه برا بچه منم چنین اتفاقی بیفته بنظرتون بهم بزنم همه چیزو و هنوز ب نامزدمم نگفتم ک این استوریو دیدم بنظرتون چجوری بهش بگم

برا لیزر میخوای ؟

تتو صورت

لیزرم در اینده میخوام برم فعلا با بی خسی ب مشکل خوردم

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
تاپیک خوبیه  خودت چند تا موضوع بده ما انتخاب کنیم

مثل ریز بشیم تو موضوعات مختلف مثلا پوست و مو که همه جا پرشیده . انواع آکنه . سیاهی دور چشم . خشکی و اگزما ....

درباره سیاهی ارنج و زانو زیاد سوال هست 

یا مامانا که درباره بچهاشون میپرسن که مثلا چرا بینیش کیپه موقع خواب یا چیزای دیگه 

یا هر موضوع دیگه ای 

❤❤🌸🌸
2706