2737
2739
انشالله سلامت برمیگرده خونتون عزیزم ❤

به دعاي شما

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

متاستفم هرچقدر هم که بد باشه ۹ ماه تو رو حمل کرده ما ها یه روسری رو روی سرمون نمی تونیم تحمل کنیم اون وقت ببین ۹ ماه یه چیزی شبانه روز توی وجودت هی تکون بخوره... پس حداقل این دعا رو نکن که بعد ها پشیمون شی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون روانی مریض فکری وسواس بی شعور 

بیشعور تویی که درمورد مادرت اینطور حرف میزنی هر چی باشه نه ماه تو نمک نشناس رو تو شکمش نگه داشته همین برا تمام عمرت کافیه که همیشه بهش مدیون باشی برو عاقل شو برو

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
ان شاءالله که زود خوب بشن و برگردن عزیزم

به دعاي شما عزيزم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
زمانی که تو توشکمش بودی کاش سقطتت کرده بود 

دعامیکنم مادرابرلی بیرون آوردن تکه های بجشون که دارن اینطوری طلب مرگ مادررامی کنن برن زیرچرخ تریلی

بی شعور

هرمرگت هست خودت حل کن نه اینکه توی سایت عمومی حرمت مادررابشکنی

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم
2740

ما اگه دعاهامون میگرفت تاحالا صدبار معلمامون میمردن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
متاستفم هرچقدر هم که بد باشه ۹ ماه تو رو حمل کرده ما ها یه روسری رو روی سرمون نمی تونیم تحمل کنیم او ...

اون ۹ ماه تحمل کرده من ۱۷ ساله یک مریض روانی و خانوادش رو تحمل میکنم 

2706