2733
2734
خوب منم خودم میدونم سنم کمه و خیلی اطلاعاتی ندارم و خیلی چیزا رو نمی فهمم ولی انقدر عاشقه امدرمم از ...

شما مادرت صد درصد انسان شریفی هست که اینطور صحبت میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سکوت کن لطفا تو بروشعور خوتو قاب کن بزن دیوار خونتون من اینجا اومدم آروم شم‌نه یک روانی مثل تو حرف م ...

بی ادب از رشتت دفاع کردم😐منم بلدم توهین کنم روانیو بهت نسبت بدم ولی نمیدم

تاج کبیر💙💙تاج دوستاره⭐⭐تاج باغیرت💙💙
2731
میتونسی بگی محصله!!!ن محصل انسانیه

اونی که به رشته من توهین کرد که پیداش نمیکنم کامتش رو خودش بی شعورترین هست در رشتش صد درصد که هنوز احترام به علوم رو یاد نگرفته

اونی که به رشته من توهین کرد که پیداش نمیکنم کامتش رو خودش بی شعورترین هست در رشتش صد درصد که هنوز ا ...

اهااا منم کامنت بالایی اشتب کردم ببخشید

تاج کبیر💙💙تاج دوستاره⭐⭐تاج باغیرت💙💙
بی ادب از رشتت دفاع کردم😐منم بلدم توهین کنم روانیو بهت نسبت بدم ولی نمیدم

جملت دو پهلو بود فهمیدم عزیزم میدونم من الان قاطیم‌کلا درست نمیتونم بخونم شرمنده

2738
بخدا خیلی ناراحت شدم اشتباه تگ کردم🤭

😉😊

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤