2752
2734

سلام بچه ها. می خوام بدونم فقط مشکل منه یا کلا سایت خرابه و نمی شه عکس گذاشت؟ 😢

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
کلا مشکل داره.اگه خیلی واجبه توی یه سایت اپلود عکستو اپلود کن لینکشو بفرست.

چ جوری می شه؟ 

می شه لطفا بیشتر راهنمایی ام کنی؟ 

تو چ سایتی این کاروانجام بدم؟ 

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]

از دیروز خرابه

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
فرق نمیکنه عزیرم.تو گوگل سایت اپلود عکس سرچ کنه.عکستو اونجا اپلود کن.یه لینک بهت میده. بذار اینجا.

باشه خیلی ممنونم

سعیم رو می کنم ببینم چی می شه

مرسی از کمکتون