2737
2734
عنوان

💫✨ ختم سوره فتح ✨💫

| مشاهده متن کامل بحث + 11803 بازدید | 843 پست

🌺✨🌺✨🌺✨🌺✨🌺

یازدهم آذ۷ر : @م_آفتاب     

عزیزم ان شاءالله با واسطه صاحب الزمان (عج) حاجت تون برآورده بخیر بشه و از جمیع بلایا در امان باشید الهی آمین

🤲♥️🤲♥️🤲♥️🤲♥️🤲

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله بزودی زود حاجتروابشی🌿🌿🌿 @م_آفتاب   

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728

@م_آفتاب     به نیت حاجت دلت سوره فتح خوانده شد و همچنین سوره نادعلی و 14 تا صلوات هدیه به حضرت زهرا به نیت حاجت دلت خوندم 😍 انشاءالله حاجتتون روا بشه 🌺 الهی آمین 🤲 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

@م_آفتاب    

دوست نازنیم انشاالله به برکت این ختم مجرب حوائج قلبیتون برآورده به خیروبانگاه ویژه پیامبر صلوات الله علیه زندگیتون لبریزاز آرامش وامنیت وسلامتی باشه،آمین یارب العالمین💖

🌤 *"أن الأرض یرثها عبادی الصالحون"* 🌤صهبای سابقم دوستان عزیزم💖
2740

سلام دوستان امشب به نیت @م_آفتاب   سوره ی مبارکه فتح خوندم حاجتتون روا والتماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

@م_آفتاب    

عزیزم به نیتت خوندم.ان شاالله به زودی زود حاجتتون برآورده به خیر و‌نیکی بشه و هر روزتون سرشار از بهترین اتفاق ها باشه و عاقبت به خیر بشید و همیشه تندرست و شاد و پاینده کنار خانواده‌تون باشید

🌸🍁🧡💛🌼

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

🌺✨🌺✨🌺✨🌺✨🌺

دوازدهم آذر : @م_آفتاب     ( به نیت مادرشون ) 

عزیزم ان شاءالله با واسطه صاحب الزمان (عج) حاجت تون برآورده بخیر بشه و از جمیع بلایا در امان باشید الهی آمین

🤲♥️🤲♥️🤲♥️🤲♥️🤲

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک