2733
2734
عنوان

💫✨ ختم سوره فتح ✨💫

| مشاهده متن کامل بحث + 11803 بازدید | 843 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ممنونم عزیزم😍💖💖💖💖💖💖 ان شاءالله حاجت روا بشید گلم🌹🌹🌹🌹

فدات عزیزم 💕 😘 💕 همچنین شما 😍 😍 😍 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728

@م_آفتاب     ان شاءالله مادر عزیزتون بزودی زود حاجتروابشن و سايشون مستدام💚🙏🌿🌿🌿

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

@م_آفتاب    به نیت مادر عزیزت سوره فتح خوانده شد و همچنین سوره نادعلی و 14 تا صلوات هدیه به حضرت زهرا براشون خوندم

انشاالله انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738
ممنون از دعای قشنگتون ، الهی آمین ان شاءالله خیر و برکت نصیب زندگی تون بشه🌹🌹🌹🌹

قربونت عزیزم.ان شاالله عالی‌ترینها همیشه براتون رقم بخوره و به هر آنچه که دوست داری برسی.❤️❤️❤️

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
ممنونم عزیزم انشالله شما هم بهترین اتفاقها دونه به دپنه در مسیرخودتون و خونواده تون قراربگیره 😘😘😘 ...

بی نهایت ممنونم عزیزم از دعای قشنگت.ان شاالله عالی‌ترین اتفاق‌ها برات رقم بخوره و به هر چیزی که دوست داری برسی.💖💖💖

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
@م_آفتاب     @yonapapar     @nargesarta     @آنیتاآن ...

خیلی متشکرم از لطفت خواهر عزیزم.

ان شاالله به زودی زود خبر حاجت رواییت رو بهمون بدی و همیشه تنت سلامت و دلت شاد باشه و هر روزت سرشار از بهترین اتفاق‌ها باشه.💖🌸🧡❤️

ممنون عزیزم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹 الهی آمین 

سلام دوست عزیز امشب به نیت شما سوره ی مبارکه ی فتح خوندم.حاجتتون روا والتماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.