2737
2734

نکن توروخدا

من خواهرم یه بار کرد هنوز یادم می افته حالم بدمیشه

❂ ﻣَــــــﻦ ﺑَـــــد ﺑﻮﺩﻥـــــــــــﻭ ﺍَﺯ ﺧﯿﻠﯿﺎ بِہتَر ﺑَﻠَـــــد ﺑﻮﺩﻡ ❂ ﻣُﻨﺘِــــــها ﺍِﻧﻘَــــــــد ﻭﺟْـــــﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘَــــــﻢ ڪ ❂❂ ﺭﻭڪسی ﺍِﻣﺘِﺤﺎﻥ ﻧَـــــﮑُﻨَﻢ ❂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ترسوندن خوب نیست باعث از کار افتادن کلیه ها میشه،یه کار قشنگ  خاطره انگیز انجام بده تا دوستت ازت دلخور نباشه

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
2740

الان بهش پیام بده بگو سرت از بتو بیرون نیار جنه صاف ایستاده روبروت می خواد بخورت یکیم زیر تخته

.شاید مسخره بیاد ولی همینه که این کلمه به خونه ناخداگاه می ره تو ذهنش ومی ترسه همش فکر می کنه یکی تو اتاقشه😁

ول کنید این بچه بازیا رو یه نفر سر پیری پیام داده امشب بهم. از هر جا بلاکش میکنم از یه جای دیگه جوو ...

جوونه میزنه؟😂😂😂😂😂😂

راستی از پیرمرد تو اتاقت همون لولوئه چه خبر؟رفت؟

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏

بستگی به نقطه ضعفش داره

من یبار یه بیشووری که مثلا دوستم بود بم گف مامانت غش کرده بردنش بیمارستان نزدیک بود وسط خیابون غش کنم🤦‍♀️

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
2706