2733
2734
عنوان

دستبند طلا گرفتم♦️♦️♦️عکس

676 بازدید | 22 پست

از این دستبند بنگل گرفتم که پشتش بازه و ب همه سایزی میخوره

اول اینکه چون نشد کامل پولشو بدم فردا قرار شد ما بیقیشو بدم و بگیرم دستبندو ولی الان پشیمونم از مدلش.یکی اینکه میگم قفل نداره نکنه بیوفته.یکی مزد ساختش بالا شد.۸ درصد حساب کرد.

شما این مدلی داشتین تاحالا.بنظرتون فردا نگیرمش عوضش کنم.۱۹ و ۸۰۰ شد

این مدلیه.عکسو از نت گرفتم ولی مدلش همینه

سلیقه من نیست

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من میترسم گم شه خداینکرده

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

وای این نازک ۲۰ تومن یا خدا 

فک کنم النگوهای من شدن دونه ای ۴۰ تومن پ

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋