2737
2739
عنوان

قیمت مرغ

470 بازدید | 28 پست

سلام 

دوستان مگه  یک هفته پیش قیمت مرغ ۲۰ و ۵۰۰ تصویب نشد ؟؟؟

پس چرا الان زیر نویس شبکه ۶ چند بار نوشت قیمت مرغ بالای ۳۰ تومن  تخلفه ، سی تومن شد تو این یک هفته؟؟؟؟؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هه بشین باور کن شبکه خبرو

کاش همگی توشبکه خبر زندگی میکردیم

من لال 

کاربریمو دوست دارم😎

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740
۲۳ تومنه

بهای مرغ دوباره پَر کشید!در حالی که دولت نرخ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان را برای مرغ تعیین کرده و هر قیمت بالاتر از آن را گران‌فروشی و مستوجب برخورد می‌داند، اما قیمت‌ها در بازار تهران دست کم ۲۵ هزار تومان است تقریبا دو هفته ای می شود که قیمت مرغ در کشور و در ستاد تنظیم بازار ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان مصوب شده است ولی عملاً اجرایی نمی‌شود و یا بهتر است بگوییم این مصوبه غیرقابل اجراست. در این میان ، مجلس به عنوان نهاد ناظر بر حسن اجرای قانون هم علنا نتوانست قدم از قدم بردارد و طبق ادعای خود، قیمت کالاهای اساسی را از صعود افسار گسیخته حفظ کند./ روزنامه اینترنتی فراز

)الانم زیر نویس نوشت سی تومن!!!!

منم دیدم زیرنویس زده۳۰تومن!گفتم لابد واسه تهران اینقده شهرستان ارزونتره!نگو گرون شده!

شمام دیدین؟؟؟؟؟؟

تعجب کردم 

اخه همین چند روزش ۲۰ و پونصد تصویب شد ک

2706