2733
2734
عنوان

قیمت مرغ

470 بازدید | 28 پست

سلام 

دوستان مگه  یک هفته پیش قیمت مرغ ۲۰ و ۵۰۰ تصویب نشد ؟؟؟

پس چرا الان زیر نویس شبکه ۶ چند بار نوشت قیمت مرغ بالای ۳۰ تومن  تخلفه ، سی تومن شد تو این یک هفته؟؟؟؟؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هه بشین باور کن شبکه خبرو

کاش همگی توشبکه خبر زندگی میکردیم

من لال 

کاربریمو دوست دارم😎

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738
۲۳ تومنه

بهای مرغ دوباره پَر کشید!در حالی که دولت نرخ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان را برای مرغ تعیین کرده و هر قیمت بالاتر از آن را گران‌فروشی و مستوجب برخورد می‌داند، اما قیمت‌ها در بازار تهران دست کم ۲۵ هزار تومان است تقریبا دو هفته ای می شود که قیمت مرغ در کشور و در ستاد تنظیم بازار ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان مصوب شده است ولی عملاً اجرایی نمی‌شود و یا بهتر است بگوییم این مصوبه غیرقابل اجراست. در این میان ، مجلس به عنوان نهاد ناظر بر حسن اجرای قانون هم علنا نتوانست قدم از قدم بردارد و طبق ادعای خود، قیمت کالاهای اساسی را از صعود افسار گسیخته حفظ کند./ روزنامه اینترنتی فراز

)الانم زیر نویس نوشت سی تومن!!!!

منم دیدم زیرنویس زده۳۰تومن!گفتم لابد واسه تهران اینقده شهرستان ارزونتره!نگو گرون شده!

شمام دیدین؟؟؟؟؟؟

تعجب کردم 

اخه همین چند روزش ۲۰ و پونصد تصویب شد ک

2706