2737
2734

داداشم الان ۲/۵ساله عروسی کرده یه دختر یکساله داره.اونموقع که عروسی کردن داداشم سرکاربود بعد بخاطر شرایط اقتصادی نیروها رو تعدیل کردن.طبقه بالای خونه بابام زندگی میکنن.بابام کارمندبازنشستس ماشین خودش دستشونه.عروسیی براشون گرفته که تا مدتها همه فامیل ازش تعریف میکردن.هزارنفر شام دادیم.مامان عروسمون گفت طلا نگیرین تو این گرونی. بابام گفت به مامانم گفت اگه مادرش نذاشت خودت بدون خبر مامانش ببرش اونچیزی که عرفه براش بخر و خریدیم.از بعد عروسی هرچی بابام برا خونه خودش خرید برا اونا همون اندازه گرفت.تو حاملگیش نه ماه کامل خونه بابام بود میگفت از طبقه بالا حالم بهم میخوره.توی اون ۹ماه مامانم قبل ازهمه براش غذا کشید مثلا اگه ساعت۱ناهارمیخوردیم برا اون۱۲میکشید.تا ناهار دوبار براش صبحونه اماده میکرد.دخترشم که دنیا اومد هرشب که دخترش حتی نفخ میکرد پایین بودن.هرغذایی مامانم درست کنه براشون میفرسته بابا.بعد زایمون ده روز خونه باباش بود مادرش گفت نمیتونم بچه داری کنم مامان من اوردش خونه خودش تا۶ماه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه مادر شوهر گلی 😍

اما متاسفانه بیشتر عروس های این جور آدم های خوبی قدر نشناس هستن 

دیدم که میگما 

یا بلعکس 

عروسه خیلی ماه و خوبه اما مادر شوهره از اون فتنه هاس 

خدایا شکرت 🙏🏻

عروستون که تا اینجا کاری نکرده همه کارارو شما کردین...

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2740

خب

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗

خب بعدش

مامان باباتو عشقققققه

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
خب

از ته دل خوشحالم که بالاخره یکی پیدا شد ک بگه بدون قرص تونسته خوب کنه حالشو 😍😇🌹

منکه هرچی میگفتم میریختن سرم 

(امضات) 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2706