2752
2734
عنوان

اونایی که بعد طلاق ازدواج موفقی داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 48 پست
چطور آشنا شدین؟

مغازه هامون کنار هم بود ولی اولش از هم متنفر بودیمخوشم نمی‌شوند ازش خودشو می‌گرفت منم خودمو براش می‌گرفتم ب هیچ کس بها و رو نمیدادم

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه بد بختي شوهرمم پول نداره😐

باشه برو مرکز بهداشت اونا رایگان دارن خودت اول تنهایی برو بعدا شوهرت هم ببر

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
2731
مغازه هامون کنار هم بود ولی اولش از هم متنفر بودیمخوشم نمی‌شوند ازش خودشو می‌گرفت منم خودمو براش می‌ ...

چه جالب انشالله همیشه درکنار هم خوشبخت و سلامت باشید🌹

ازدواج دوم خیلی بدددد. اگر طرفت خوب نباشه دیگه هیچ کاری نمیشه کرد فقط باید کوتاه بیای. ب نظرم خیلی خ ...

چرا عزیزم مشکل زندگی دومت چیه؟ داستان زندگیت رو خوندم خیلی سختی کشیدی و خیلی هم فداکاری کردی خوشبخت باشی عزیز

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
باشه برو مرکز بهداشت اونا رایگان دارن خودت اول تنهایی برو بعدا شوهرت هم ببر

مرکز بهداشت کجاس؟ 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
ادعای دوست داشتنش خیلی زیادددد ولی شکاک و ناسپاس 

صبوری کن ان شاءالله درست میشه

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
مرکز بهداشت کجاس؟ 

مرکز بهداشت شهرتون، بهداشت محلتون بری میگن کدوم مراکز روان شناس دارن،همون جایی که از نوزادان تازه متولد شده آزمایش پاشنه پا میگیرن یا واکسیناسیون های کل مردم اونجا انجام میشه مثلا واکسن فلج اطفال و کزاز و...، کلا ببین تو هر شهر پایگاه های بهداشت و مراکز بهداشت وجود داره تو مراکز بهداشت روانشناس هست. از ۱۱۸ هم میتونی شمارشون رو بگیری

سلام

مگه شما هم جداشدین؟😑

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطانیست!. و بگو که بارالها مرا (همیشه به هر جا روم ) به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود حجت روشنی که دائم یار و مددکار باشد عطا فرما.. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان ASfaa هستم.خداجونم شکرت
سلام مگه شما هم جداشدین؟😑

سلام عزیزم هنوز نه ولی تومرحله جدایی ام . البته پشتوانه دارم پدرم نمیذاره وگرنه 2ساله که میخوام جداشم. احتمالا برگردم زندگی کنم بااین رفتار پدرم

ان شاءالله خیر و  مصلحتتون هرچی هست ،همون پیش بیاد.

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطانیست!. و بگو که بارالها مرا (همیشه به هر جا روم ) به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود حجت روشنی که دائم یار و مددکار باشد عطا فرما.. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان ASfaa هستم.خداجونم شکرت
2706