2752
2734
عنوان

اونایی که بعد طلاق ازدواج موفقی داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 48 پست

به نظر من ازدواج‌های دوم خیلی موفق تر از ازدواج های اول هستن چون برای انتخاب همسر دوم فضولی و دخالت‌های پدر و مادر و خانواده خیلی کمتر میشه و از اون مهمتر قبل از ازدواج میشه با خواستگار به راحتی مدتی رو آشنا شد و از تمام خصوصیاتش مطلع شد و بعد بله رو گفت . چون دیگه نگرانی از بابت ازدست دادن دختریمون نداریم که بخواهیم از ارتباط با خواستگار ترس داشته باشیم. اینجوری میشه مدت کافی رو برای شناخت کاملش از هر لحاظ اختصاص بدیم.

خلاصه این خلاص شدن از فضولی خانواده مون باعث میشه انتخاب دوم خیلی بهتر از اولی باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم هنوز نه ولی تومرحله جدایی ام . البته پشتوانه دارم پدرم نمیذاره وگرنه 2ساله که میخوام جداش ...

خانمی ببخشید این دعاهایی که گفتی واسه خودت انجام ندادی مگه؟؟؟؟ شاید خوب بشه

روز ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگی من افتاد.
خانمی ببخشید این دعاهایی که گفتی واسه خودت انجام ندادی مگه؟؟؟؟ شاید خوب بشه

نه عزیزم واسه خودم انجام ندادم چون ازروز اول ازهمون در محضر حرفاش و رفتاراش آتیش به دلم زد و هرروز که گذشت روزایی که نوعروس بودم بجای دریافت عشق و محبت و توجه واحترام همش خوردم کرد و چسبید به خانوادش و هیچوقت عشق ومحبتی ازش ندیدم هیچوقت یه دوست دارم حتی روزای اول عقد هم ازش نشنیدم و همش گفت حالا بعدا بوجود میاد . واسه همین کم کم ازش متنفر شدم و برامم مهم نیست که بخوام با دعا و قران به خودم علاقه مندش کنم

2731