2752
2734
عنوان

اونایی که بعد طلاق ازدواج موفقی داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم طلاق گرفت الا ن بایع پسرمجرد ازدواج کرد بچه م دارن خداروشکر خوبه زندگیشون 

خداروشکر. شوهرش وخانواده شوهرش مشکلی نداشتن که قبلا ازدواج کرده بود؟چندسالش بود خواهرت؟

2731
من ازدواج کردم بعد 4 سال. خیلی خوشحال نیستم از ازدواجم. ب نظرم هنوز ساده وزود باور بودم راحت گول خور ...

ازدواج دوم خیلی بدددد. اگر طرفت خوب نباشه دیگه هیچ کاری نمیشه کرد فقط باید کوتاه بیای. ب نظرم خیلی خیلی باید حواستون رو جمع کنید و اصلا دلتون نسوزه فقط عاقلانه 

من نميدونم چيكار كنم....طلاق بگيرم يانه شوهرم٢٠سالشع دست بزن داره فحش ميده....ميترسم جدا بشم بد تر بشع همه چي اخه وضعيت بابام خيل خيلي بدع پول نداره اخلاق نداره...بعضيا ميگت اول زندگيته درست ميشه بعضيا ميگن درست نميشع٢سالع ازدواج كرديم

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
خداروشکر عزیزم شوهرت مجرد بود؟خودش یاخانوادش مشکلی نداشتن که قبلا ازدواج کردی؟

شوهرم مجرد بود ی دو سال از خودم کوچیکتر ولی کنا هم ک باشیم من ریزه میزه اون هیکلی همدیگرو در حد پرستش دوست داریم ۵ساله زنشم ی دخترم داریم با خونوادش کاری ندارم زندگی خودمون رو میکنیم

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید
من نميدونم چيكار كنم....طلاق بگيرم يانه شوهرم٢٠سالشع دست بزن داره فحش ميده....ميترسم جدا بشم بد تر ب ...

برو پیش مشاور خوب 

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
پس بیاین همه باهم جدا شیم دوباره ازدواج کنیم

😂😂😂 میددنم شوخی کردی و واسه خنده گفتی ولی جدی اگه شوهرت وزندگیت خوبه قدرشو بدون . من وامثال من خیلی عذاب کشیدیم و وحتی باید نگران درد و رنج وایندمون بعد رهایی از این درد بشیم وشاید ازاون دردها وزندگی راحت بشیم ولی دیگه اون ادم قبلی نیستیم روحیه ی دست نخورده و انرژی و توقعات ورویاهامون و دلمون که شکسته و خاطره های بدی که داریم اینا همیشه هست

خداروشكر منم ب اندازه شما شاد شدم از خوشبختيتون🌹

ممنون 

فقط شوهرم جواب تمام سختیهای زندگیم بود ک خدا واقعا بهم داد همیشه شکر خدا میکنم

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید
خداروشکر. شوهرش وخانواده شوهرش مشکلی نداشتن که قبلا ازدواج کرده بود؟چندسالش بود خواهرت؟

جاری هستیم باهم 😂

چرااوایل به مشکل خوردن ولی بعداز دنیااومدن پسرش کناراومدن 

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞
شوهرم مجرد بود ی دو سال از خودم کوچیکتر ولی کنا هم ک باشیم من ریزه میزه اون هیکلی همدیگرو در حد پرست ...

چطور آشنا شدین؟

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
برو پیش مشاور خوب 

اخه بد بختي شوهرمم پول نداره😐

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2706