2733
2734
عنوان

رابطه شخمی من . بیاید بخونید و نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 41 پست

شخصیتش شاید درونگرا باشه و شما برونگرا 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل اینجاس که احساس میکنم من اشتباه کردم  اصلا نباید باهاش تا اینجا میومدم  اون یه پسر ...

بالاخره اشتباه پیش میاد، قرار نیست همه ی رابطه ها به یه سرانجامی برسن. کاملا طبیعیه

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍
شخصیتش شاید درونگرا باشه و شما برونگرا 

وای مرسی مرسی دقیقا همینههههههههههه من یه برونگرام اون درونگراس یه پسر پر احساس که نمیتونه ابراز کنه 

بخدا خیلی جنگیدم ولی نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم

2731
مشکل اینجاس که احساس میکنم من اشتباه کردم  اصلا نباید باهاش تا اینجا میومدم  اون یه پسر ...

بیخشید چون مادر یک کودک اوتیستیک هستم چقدر این اقا من یاد افراد اتیسم میندازه چون اونا هم در بروز احساسات و درک احساسات بقیه مشکل دارند 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
این ادم تورو پیر میکنه چون شکاک و بد دل و سرده ن خودش تلاش داره واسه نگه داشتنت ن میزاره تو شاد باشی ...

شکاک نیست عزیزم 

اصلا شکاک نیست خیلی پسر مهربونیه ولی اصلا نمیتونه باهم حرف بزنه رابطه قبلیش داغونش کرده 

وای مرسی از شما دقیقا  بهم میگه من تو رابطه قبلیم اینطوری نبودم  رابطه قبلیش داغونش کرده ...

بدبین شده به دخترا یک سوپاپ اطمینان میخواد از سمت شما ولی اگه شما برونگرایی سخته برات زندگی باهاش 

شکاک نیست عزیزم  اصلا شکاک نیست خیلی پسر مهربونیه ولی اصلا نمیتونه باهم حرف بزنه رابطه قبلیش د ...

چند وقته با نفر قبلی کات کرده؟ شاید زود وارد رابطه با شما شده. 

عشق عالیترین و نهایترین هدفی است که بشر در آرزوی رسیدن به آن است   ویکتور فرانکل
بیخشید چون مادر یک کودک اوتیستیک هستم چقدر این اقا من یاد افراد اتیسم میندازه چون اونا هم در بروز اح ...

فکر نکنم اوتیسم باشه ایشون یه رابطه بسیار بدی داشته که خیلی روش تاثیر گذاشته به قول خودش داغونش کرده هرچقدر میگم بابا اگه میخوای با من باشی باید با اون کنار بیای ولی اصلا نمی‌فهمه اصلا 

وای آنقدر خسته ام نمیتونم تایپ کنم 

بدبین شده به دخترا یک سوپاپ اطمینان میخواد از سمت شما ولی اگه شما برونگرایی سخته برات زندگی باهاش&nb ...

از نظر اعتماد من واقعا تمام تلاشمو کردم 

من یه آدم برونگرام خیلی سعی کردم وارد دنیاش بشم فقط تونستم علاقه رو ایجاد کنم ولی نمیتونم دیگه آدامه بدم متاسفانه هم اون اذیت شد هم من خیلی اعصابم بهم ریخت

شاید من دارم اشتباه میکنم  بخدا آنقدر حالم خرابه حد ندارع

برای خودت یه مدت زمان تعیین کن. چون فراموش کردن چندان راحت نیست. بگو تا 4 ماه بعد حالم خوبه خوبه. تو این چهار ماه مشغول کاری شو که وقت و تمرکزت رو بگیره. و هر وقت یادت افتاد فکرش رو با مطلب دیگه پر کن. 

خدا رو شکر که بهت عشق نداده و بعد رهات کرده باشه اینطوری وحستناک میشد. / زن بدون عشق و توجه مرگ را زندگی میکند

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
2706