2737
2734

دوستان لطفاً لطفا لطفاً اصلا شوخی نکنید 

من چند وقت پیش با پسری آشنا شدم . دوتایی قرار گذاشتیم بر اساس منطق باهم بریم جلو و کم کم علاقه وارد بشه و هم دیگه رو دوست داشته باشیم . 

بعد گذشت دو روز ایشون کاملا بی منطق شد به دلیل اینکه رابطه قبلیش بهم خورده بود همش از من تعهد میگرفت که بگو میمونی بگو نمیری بگو ..... 

این اذیتم میکرد مجبورم میکرد دروغ بگم حتی گاهی . 

ایشون هیچ تلاشی برای به دست آوردن من نمی‌کرد .

همیشه موقع چت کوتاه حرف میزد مثلا می‌گفت آره باشه الهی . شاید . نمی‌دونم . خوابیدم 

یعنی اگه باهم چت میکردیم ایشون با یه جواب کوتاه تموم میکرد . 

خب من هم یه خانوم هستم نیاز دارم به صحبت نیاز دارم به توجه ولی ایشون فقط محبت رو از من میخواست 

و تا حرف رفتن میشد می‌گفت باشه من میرم . من بهش گفتم تو خیلی ترسویی همیشه آماده فراری . 

خیلی رو اعصابم راه رفت من مثل یه فانوس گرم بودم و اون یخ سرد . 

بزارید تشبیه کنم کاملا بفهمید 

اون یه پسر احساسی بود که یه گوشه نشسته بود و به من می‌گفت فقط به من توجه کن ولی زمانی که من ازش توجه میخواستم می‌گفت که باید بهم تعهد بدی . 

حالم خیلی بده تمام انرژیمو گذاشتم پاش خیلی گرم بودم خیلی ولی اون سرد بود . 

مدام بهم میگفت که دوستم داره و واسش مهمم ولی بعد از حرفاش جوابا کوتاه میداد بهم ‌. بهش اعتراض میکردم می‌گفت من کلا کم حرفم . در درست بودن حرفش شک ندارم . ولی خب باید یه حرکتی بکنه که منم دوستش داشته باشک

خب کات کن

مگه مجبوری با همچین آدم غیرطبیعی وارد رابطه بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو دوست پسر شخمی !

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2740

رابطه بد قبلیش کمی حساسش کرده 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
خب خیلیم عالیه که اینارو فهمیدی. رابطه شخمی رو باید تموم کرد عزیزم❤️

مشکل اینجاس که احساس میکنم من اشتباه کردم 

اصلا نباید باهاش تا اینجا میومدم 

اون یه پسر احساسی که نمیتونه ابراز علاقه کنه نمیتونه باهم حرف بزنه ولی دوستم داره اینطوری هم من داغون شدم هم اون