2733
2739
عنوان

اتفاق عجیب و ترسناک

1778 بازدید | 16 پست

یکی از دوستام دو هفته پیش خواب دیده بود که تو خونشونه و داداششم مریضه و حال بده اونم نشسته و داره قران میخونه یهو یه شخص با یه لباس مشکی بلند که فقط از صورتش چشماش معلوم بود میاد تو و پاهاشم شبیه پای انسان نبوده

شب بعدشم دوباره خواب اونو میبینه که دنبال بوده و منم باهاش بودم

دوستم یجاا میره قایم میشه ولی اون میاد دنبال من .و چند شب دوست من از ترس خواب نداشت

امشب با همسرش رفته بودن یه جایی مثل یه منطقه کوهستانی تو ماشین بودن داشتن حرف میزدن که یهو همون شخص توی خوابشو بغل پنجره خودش مبینه که وایساده بوده و یه چوب دستشه نگاه میکنه (همون شخص وحشتناک توی خوابش)

انقد جیغ میزنه و به شوهرش میگه برو که از اونجا میرن

ای فراسوی تجسم در دلم جای داری

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728

منم دو شب پیش نصفه شب بیدار شدم...

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738

😐 آقا کی مثه من ترسید بدنش لرزید😱😂

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
چرا؟

دوست شما چشم سومش بازه این جن رو دیده ‌ علت بیماری برادرشم میتونه ازار جن باشه . باید با سوره بقره اونو دورش کنید . یه نمازم هست نماز حضرت زهرا س . رکعت اول حمد و صد تا توحید رکعت دوم حمد و صد تا قدر . اینو اگر از ۷ روز تا ۴۰ روز بخونن اون کاملا دور میشه . 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
دوست شما چشم سومش بازه این جن رو دیده ‌ علت بیماری برادرشم میتونه ازار جن باشه . باید با سوره بقره ا ...

مرسی از راهنماییتون  

ای فراسوی تجسم در دلم جای داری
2706