2737
2734

عشقم بی کاره ۲۵ سالشه همش میگه دنبال کارم کار نیست تحصیلاتشم دیپلم 

به نظرتون اگه کمکش کنم بره کلاس آرایشگری میشه امیدی بهش داشت که بچسبه به کار و کاری بشه و پول در بیاره یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بابا..هر جور الان باشه چند سال بعد بدتر هم میشه.

اگ الان شل و ول باشه و خودش نمیخواد کار کنه این بدترین ویژگی که یه مرد میتونه داشته باشه،یعنی نمیخواد برای زندگیش تلاش کنه

2740

اگه جَنمشو داشته باشه و اینکه دور و وریاش مثل برادر و پدرشو ببین

در ضمن اخه ارایشگری چیه بفرستش یه جایی کارگری کنار اوسا باشه تا خودش اوسا بشه 

مثلا ام دی افی یا رنگ و نقاشی و اینجور چیزا که اگه اوسا بشه کارش رونق داره

ارایشگری هم خوبه ولی به نظرم مغازه اش و دکور و چیزاش باید خوب باشه تا کارش بگیره

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

عزيزم اينهمه كار توي اين مملكت ريخته به خدا .... هر كي ميگه كار نيست جوهرش و نداره . شما نبايد به فكر باشي اون مرده اون بايد به فكر باشه چجوري ميشه به همچين مردي تكيه كرد؟ شما مادرش نيستي كه بخواي تربيتش كني اينم موضوع كم اهميتي نيست . 

مامان نی نی..... ایز لودینگ   

با صراحت بگم آدما باید خود ساخته باشن , امیدی به ساختنش نداشته باش !!! در مورد نوجوان ۱۶ یا ۱۷ ساله که حرف نمیزنی که لازم باشه شرایط فراهم کنی تا راهشو پیدا کنه !!!! یه آدم ۲۵ ساله می بایست تا حالا به سطحی از خود شناسی می رسید و اهدافشو مشخص می کرد و درتلاش و تکاپو می بود , حداقل می تونست دست به تجربه کردن بزنه , نه اینکه تازه شما الان بهش ایده بدی وانتظار نتیجه داشته باشی !!!!

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
گچ کاری میرفت ولی کارگر بود من دوست ندارم

تو کار نجاری مبل اژانس مسافر کشی و... رفت اخر سر رفت ام دی افی من از این کار خوشم اومد هم اینده داره همم اگه اوسا بشی پول توشه خداروشکر موند

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2706