2733
2734

سلام به همه.

بچه ها عروس هلندی ما حالش خوبه یعنی به نظر من خیلی خوبه. راه میره، غذا میخوره، دخترم از پیشش بلند میشه دنبالش غر غر می کنه و اینجور کارا ولی دخترم میگه کف پاهاش خیلی داغه. من چون خودم میترسم از حیوونا نمیتونم ببینم چقدر داغه ولی دخترم میگه از گرم، خیلی گرمتره. به نظرتون مشکلی داره؟ من خیلی نگرانم.

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!

چند وقتشه عروست؟نره یا ماده؟و نژادش؟

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند وقتشه عروست؟نره یا ماده؟و نژادش؟

نر هست. نمیدونم نژادش چیه ولی خاکستریه حدود 3 ماهه شاید یکم بیشتر

2728
باید ببریش دامپزشکی شاید بیچاره عفونتی چیزی داره تو بدنش لرزم داره؟

نه. اصلاً لرز نداره. فقط مدام پر هاشو با نوکش تمیز میکنه بقیه رفتاراشم عادی عادیه

نه. اصلاً لرز نداره. فقط مدام پر هاشو با نوکش تمیز میکنه بقیه رفتاراشم عادی عادیه

نمیدونم والا

من ک یکم عروسم لرز داشت دکترش گفت عفونت روده داره و تب لرز کرده.وایه همین حتما باید ببریش دکتر ک مطمین شی چیزیش نیست

نمیدونم والا من ک یکم عروسم لرز داشت دکترش گفت عفونت روده داره و تب لرز کرده.وایه همین حتما باید بب ...

ببین اونم پاهاش گرم بود؟

نر هست. نمیدونم نژادش چیه ولی خاکستریه حدود 3 ماهه شاید یکم بیشتر

اینکه دنبال دخترت سرصدا میکنه بخاطر وابستگی شدیدشه و هنوز خیلی خیلی کوچیکه باید حواستون به دمای خونه باشه.اگه لرز یا ترشح بینی و چشم داشت هرچی سریعتر باید ببریش دکتر ممکنه سرما خورده باشه و باعث عفونتش بشه.مدفوعش چطوره؟همیشه مدفوعشو چک کنید،حالت مدفوع نرمال رو تو گوگل سرچ کنی زده

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2740
نمیدونم والا من ک یکم عروسم لرز داشت دکترش گفت عفونت روده داره و تب لرز کرده.وایه همین حتما باید بب ...

دقیقا یکی از عروسای منم اینطوری شد و پاهاشم داغ بود گفت که عفونت گرفته

دقیقا یکی از عروسای منم اینطوری شد و پاهاشم داغ بود گفت که عفونت گرفته

خب عروست خوب شد؟ من میترسم این کاریش بشه. دخترم دق میکنه

اینکه دنبال دخترت سرصدا میکنه بخاطر وابستگی شدیدشه و هنوز خیلی خیلی کوچیکه باید حواستون به دمای خونه ...

مدفوعش کاملا معمولیه

خب عروست خوب شد؟ من میترسم این کاریش بشه. دخترم دق میکنه

اره عزیزم خوب شد

حتما دکتر ببرش خیالت راحت بشه

با دارویی ک دکتر داد مال من خوب شد

مال منم خوب شد

2706