2733
2739
الهی که همین ماه جواب بگیری تا دوهفته بعدhcg تست کاذبه میگن، بعدش بزن امیدوارم دوتا خط بیفته ...

ممنون از راهنماییتون بله دقیقا نیباید استرس داشت من اسفند پارسال کورتاژ مردم و مشتاقانه منتظرم ک مثبت بشه 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی که همین ماه جواب بگیری تا دوهفته بعدhcg تست کاذبه میگن، بعدش بزن امیدوارم دوتا خط بیفته ...

انشالله ک شمام خیلی زود جواب بگیرین و انتظارتون ب پایان برسه و همینطور بقیه ی منتظرا

ممنون از راهنماییتون بله دقیقا نیباید استرس داشت من اسفند پارسال کورتاژ مردم و مشتاقانه منتظرم ک مثب ...

منم چند ماه پیش یه سقط داشتم و الان باز اقدامم و دقیقا مثل شما دل تو‌دلم نیس مثبت بشه 

امیدوارم همه منتظرا خیلی زود مامان بشن و شما و منم جزوشون 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2742
منم چند ماه پیش یه سقط داشتم و الان باز اقدامم و دقیقا مثل شما دل تو‌دلم نیس مثبت بشه  امید ...

الهی امین انیدوارم اینسری بارداری موفق و خوبی داشته باشین❤️😘

الهی امین انیدوارم اینسری بارداری موفق و خوبی داشته باشین❤️😘

همینطور شما 😙😙😙

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2740
من‌امروز سوم پریودم‌بود.رفتم دکتر باز یه گونی دارو بم داد.۸۵۰ هزار پول داروها شد🤕🤕🤕🤕

چی مصرف میکنی؟؟حتما خارجی داده؟!

من لتروزول و اینوفولیک و متفورمین خوردم. دو هفته دیگه باید بی بی بزنم 😥

انشالله ک جواب گرفتین 😘منم ۲۰ابان باید تست بزنم😍

عزیزم خیلی خیلی تبریک میگم میشه بگین کلا ینی ۲ماه اقدام داشتین؟؟ چند وقته عروسی کردین؟؟ ببخشیدا اگ د ...

بله عزیزم،ماه اول پریود شدم.ماه دوم دیگه نشدم.

من که ۸ ساله ازدواج کردم،بچه ی دوممه😍

الحمدلله رب العالمین❤
بله عزیزم،ماه اول پریود شدم.ماه دوم دیگه نشدم. من که ۸ ساله ازدواج کردم،بچه ی دوممه😍

ای جااااااانم عزیییییزممممم بازم تبریک بهت گلم 🤩🤩🤩😘😘😘😘بسلامتی بغلش کنی خوشگلم

دِل منم همدمی میخاد از جنس کنجد🌱👶برام صلوات میفرستی؟  
2706