2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پهلوهام وزیرشکمم درد دارم 

رپز ۱۴سیلکمم دوتا امپولhcgزدم ولتروزول مصرف کردم شبی دوتا متفورمینم میخورم ماه دوم اقدام هستم

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2728
علائم آزمایش بتای ۴۲۰۰!الان جوابشو گرفتم😍

اوی خدا مبارکه جوجوتون 😀😀

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
من پهلوهام وزیرشکمم درد دارم  رپز ۱۴سیلکمم دوتا امپولhcgزدم ولتروزول مصرف کردم شبی دوتا متفورم ...

فولیکولت چند بود تو سونو ،چقد دارو خوردی؟

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
فولیکولت چند بود تو سونو ،چقد دارو خوردی؟

۱۵بود بالاتر گفتم روزی یدونه متفورمین میخورم روز سوم پریودم ی امپول hcgزدم و لتروزول روزی دوتا پنج روز خوردم روز ۱۴سیکلمم دوتا امپولhcgزدم ویتامین ث مصرف میکنم

ماه دوم اقدام بودم عزیزم.فقط پریودیم عقب افتاد.به نظرم بویاییم هم خیلی قوی شده.

مبارکتون باشه الهی ک بخوشی این نه ماه رو سپری کنین

زنده باشی عزیزم.قسمت همه ی منتظرا❤

عزیزم خیلی خیلی تبریک میگم میشه بگین کلا ینی ۲ماه اقدام داشتین؟؟ چند وقته عروسی کردین؟؟ ببخشیدا اگ دوست داشتین جواب بدین ممنونم

دِل منم همدمی میخاد از جنس کنجد🌱👶برام صلوات میفرستی؟  
۱۵بود بالاتر گفتم روزی یدونه متفورمین میخورم روز سوم پریودم ی امپول hcgزدم و لتروزول روزی دوتا پنج ر ...

الهی که همین ماه جواب بگیری

تا دوهفته بعدhcg تست کاذبه میگن،

بعدش بزن امیدوارم دوتا خط بیفته 

فقط توصیه منی ک تقریبا پنج سال منتظرم بهت اینه که بیخیال باش و استرس نگیر 

فکرتو‌بده جای دیگه 

هر چند خودم بعد پنج سال هنوز آدم نشدم 😁

2706