2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یدونه موی زائد چونه دارم فقط و پریودی نامنظم 

تنبلی تخمدان (یاهمون تخمدان پلیکیست)داری شک نکن

همون موی زائد خودش نشون عدم توازن هورمونه زنانه س 

یا ترشح غده ی فوق کلیوی که هورمون مردانه ترشح میکنه

واین روزا تخمدان پلیکیست یه چیزه شایعه و همه دارن وترسناک نیس اکثریت هم باروری دارن و مادر میشن 

ولی تو از همین الان درمانتو شروع کن شک نکن 

خوب میشی

سعی کن رژیم غذاییت سالم باشه بال و گردن و‌پوست مرغ مطلقا نخور 

برنج وماکارون رو کمتر بخور

ورزش کن پیاده روی 

اب زیاد بخور 

میوه و سبزی هم همینطور 

منم پونزده سالگی اولین علائمم ظهور کردو کسی تشخیص نداد 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
من اونواع قرصا و امپولارو زدم هیچی جواب نداده بهم .

من موهام نازک شده انگار پشمه

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2742
جوشم زیاد میزنی اره؟

اره اینو یادم رفت بگم

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
به طب سنتی که مراجعه کردم گفت ان شاءالله ماه بعد باردارمیشی 

ایشاللهههه عزیززززممممممممم وایی😍😍😍

میشه درخواست دوستیمو قبلو کنی هروقت باردار شدی خبر بدی منم خوشحال شم 🤭😬😘

مثبت بین
2740
تنبلی تخمدان (یاهمون تخمدان پلیکیست)داری شک نکن همون موی زائد خودش نشون عدم توازن هورمونه زنانه س&n ...

اها دستت مرسی فدات الان به نظرت برم دکتر قرص داد بخورم یا ورزش کنم و برم طب سنتی؟؟؟

اها الان من ۱۶ سالمه به نظرت چه مدت طول میکشه خوب شم؟؟😔😔الان ۶ ماهه فهمیدم همش بهش فک میکنم 

مثبت بین

من تنبلی داشتم دکتر بهم روکین داد ولی اصلن اینجوری نشدم که بخاطر هورمونی بودنش اعصابم بهم بریزه، اتفاقا حالم خیلی هم بهتر بود .خانوم تر و مهربون تر شده بودم😂 موهای زائدمم کم شد

Ice cream always heals a broken heart🍦
2706