2733
2739
منم تنبلی تخمدان دارم راستشوبخوایی دارو مصرف کردم بدتر شدم 🤕😢 چندروز پیش به طب سنتی مراجعه کردم ا ...

اره خیلی شنیدم که بدتر میکنه تازه اوناییم که تو سایت دیدم خوب شدن با طب سنتی خوب شدن نه دارویی شیمیایی

مثبت بین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم تنبلی تخمدان 

علائمش ایناس

ریزش موی سر 

پریود نامنظم

موی زائد قسمت ران،گردن چانه،وحتی کل صورت،اطراف سینه ها

روی جناق سینه

اضافه وزن و چاقی 

دیابت 

ممکنه همه این علائمو داشته باشی ممکنه فقط چندتا دونه ش 

من خودم موی زائد چانه ،پریود نامنظم و ریزش مو رو دارم 

درمان هم نداره فقط یمشت قرص مزخرف میدن ک بدتر کلیه ومعدتو داغون میکنه و چون هورمونی هستن اعصاب و روانتوبهم میریزه

تنها راهش کنترل کردنه اونم با کم کردن قندو کربوهیدرات وورزش کردن 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738
اره خیلی شنیدم که بدتر میکنه تازه اوناییم که تو سایت دیدم خوب شدن با طب سنتی خوب شدن نه دارویی شیمیا ...

به طب سنتی که مراجعه کردم گفت ان شاءالله ماه بعد باردارمیشی 

به تو جان میدهم این قید بدون شرط است...😍👶🥰💕
موهام انقدر ریخته نابود شده شده یک پنجم با ماشین زدم موهای قشنگمو 

عین من، هیرویت میخورم ریزشش کمتر شده 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
اوفففف من دوماهو ده روز یکبار پریود میشم مجرد بودم چندبار دکتر رفتم سونو دادم ازمایش دادم میگفتن نه ...

وایی اره میگن خیلیا نمیفهمن ولی سنومو خوندم دیدم نوشته تخمدان ها برزگ تر از حد معمول تحقیق کردم دیدم ارهه دارم 😩

مثبت بین
2706