2733
2734
عنوان

تی برا پاک کردن دیوار خریدم بیشتر ازمن همسایمون استفادا مکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم اشتباهه پروتر میشه

دیگه وقتی نمیده

داغونش کرده دیگه

من که دلم برنمیداره با طی ای ک یکی خونشو تمیز کرده خونمو تمیز کنم چ بدونم کجا مالیده طی رو

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
پس پله هامو باچی پاک کنم..میبینه.ضایعس.خجالت مکشم

یعنی میزنی به پله بعد میکشی به دیوار

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
واقعا چقد بخیله همسایت ناراحت نشی مادر شوهرتم بخیله بخان خونشونو تمیز کنن میرن از اینور اونور طی م ...

اره بخدا ب همه چی پول میدم ی تی نمخرن.منم بهش گفتم پارچشو همسایه پاره کرد دستشم تو خراب کردی.باخنده گفتم یکی مخری میدی.با ی لحنی گف اره حتما مخرم الان😐

2740

واي يبار همسايه مامانم اينام هم تي ماكارونيشو گرفت ديوار تميز كنه ديگه پس نداد 

يكي دو ماه بعد رفت شهرستان يه ماهم نبود بعد كه برگشت هي مامانم بهش ميگفت فلان روز لازم داشتم شهرستان بودي بازم به رويه مباركش نمياورد

بعده چند ماه مامانم پس گرفتش ديگه چيزي ميخواست مامانم ميپيچوند

يعني به جرات ميتونم بگم دستمالشو از اول نشسته بود لجن بسته بود مامانم انداخت دور يه دستمال ديگه خريد

🥀🌈
من روم زیاده.ولی ادم تو رو دروایسی میمونه

چه ربطی داره

من سوالم اینه از ی طی برای راه پله و دیوار استفاده میکنی؟!

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2706