2733
2739
عنوان

تی برا پاک کردن دیوار خریدم بیشتر ازمن همسایمون استفادا مکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 66 پست

دیگه بهش نده بگو مادرشوهرم شکوندش میخام یکی بخرم اگه توام میخای پول بده یکیم برا تو بخرم

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
داشتم یبار پله ها روتمیز مکردم دید برداستفاده کرد خوشش اومد دیگ ول نمکنه.رومم نمیشه چیزی بگم.

بگو هر روز لازمش دارم این سری گرفتی دیگه نده بهش ی پارچه ام بخر براش

گفتی دسته شم کج شده

ولش کن بنداز جلوش برو یکی دیگه بخر هرچی ام گفت بده بگو نمیدم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چجوری میتونید انقدر رو بدین؟ من جرواجر میکنم اون ادمی که حس کنه میتونه زرنگی کنه 

خب چی بگیم وقتی طرف نمی‌فهمن!؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2728

هنوز تو کف اینم ک میگه ببر استفاده کن بیار بده خودم وای خدا😂😂😂😂

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
داشتم یبار پله ها روتمیز مکردم دید برداستفاده کرد خوشش اومد دیگ ول نمکنه.رومم نمیشه چیزی بگم.

یکی بگیر بعد به همسایت بگو عادت دارم چیزای کهنه امو ببخشم به بقیه اینم برا شما

2740
خب چی بگیم وقتی طرف نمی‌فهمن!؟

خب چرا رو میدین که بخاین به اینجا برسه

من بودم بار دوم که میومد میگفتم شرمنده من هرروز دیوارارو طی میکشم لازم دارم فلان جا داره برو بخر خدافظ

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

اون  دیکه  کثیفه  

بده  بهش 

پله  پاک کرده  کثیفی رو نیار تو خونت .

اصلا نباید از اول  بهش میدادی .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
الکی میگ هیجا از این تی ها پیدا نمکنم بخرم.درحالی ک من خودم کلی تو بازار میبینم

یه روز رفتی بیرون بگو دیدم تو مغازه یا پول واریز کنه یا برگشتنی دستی بگیر ازش دفعه بعد بخر براش 

درضمن مشکل خودشه من که خیلی رودربایسی دارم باهمه هم عمرا انقد رو بدم کسی برا همچین چیزی بیاد

حرصم میگیره اه

تاریخ عضویتم😅😅

واقعا چقد بخیله همسایت

ناراحت نشی مادر شوهرتم بخیله

بخان خونشونو تمیز کنن میرن از اینور اونور طی میارن

طی سطلی پدال دار نیست ک یه میلیونو خورده ای پولش باشه

پنجاه تومن بیشتر نیس خب برن بخرن دیگه

2706