2726

ی تی ماکارونی دارم.باهاش دیوارارو پاک مکنم.همسایمون همش میاد مبره دیگ پس نمیارع.میگ هروقت لازم داشتی بیا ببر دیوارو پاک کن دوباره بیار بده بخودم.اونقد استفادش کرد پارچش پاره شد.رفت ی پارچه دیگ براش خرید.با پارچه کهنه پله هارو پاک مکنم.نوهم مونده دست همسایه.بهم نمیده میگه مبری یوقت پله هارو پاک مکنی من نمتونم دیوارامو پاک کنم

پریروز مادرشوهرم رفته ازش گرفته تا دیوارای خونشو تمیز کنه.همسایه پارچه کهنه ک باهاش پله رو پاک مکنم روداده پارچه نو رو نداده

خونه مادرشوعرم اجر افتاده دسته تی یکم له شده

عصابم بهم ریخته انگار برای بقیه خریدم

بنظرم ببرم بدم ب همسایه بگم بیا برای تو من خودم یکی دیگ مخرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکر کردم میخوای برنامه دیوار رو از گوشیت پاک کنی😄😄

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

اصلا چرا ب دیگران میگی همچین چیزی تو خونت داری؟

خیلی باحاله همسایت بیا ببر استفاده کن دوباره بیا بده خودم😂😂😂😂😂😂😂

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
وا چجوری میتونید انقدر رو بدین؟ من جرواجر میکنم اون ادمی که حس کنه میتونه زرنگی کنه 

الکی میگ هیجا از این تی ها پیدا نمکنم بخرم.درحالی ک من خودم کلی تو بازار میبینم

😀

دخترخوب پول دادی مالتوخونت نگه دار

چه پررویه همسایت

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ازش بگذر بگو  کادو واسه توو

یکی واسه خودت بگیر دیگه بهشون نده

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

یدونه دیگه بخر اونو ب همسایت بگو ارزونی خودت

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
اصلا چرا ب دیگران میگی همچین چیزی تو خونت داری؟ خیلی باحاله همسایت بیا ببر استفاده کن دوباره بیا ...

داشتم یبار پله ها روتمیز مکردم دید برداستفاده کرد خوشش اومد دیگ ول نمکنه.رومم نمیشه چیزی بگم.

2706