2737
2739
عنوان

عایا عشقم برمیگرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 75 پست
گلم من تکمیل ظرفیت قبول میشم ؟؟ اگع نه سال بعد پزشکی میارم یا ی چیز دیگه ؟؟

آره فکر کنم قبولی امسال💕

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم از دعای قشنگت  اما واقعن برام مهمه ک بدونم حسش نسبت ب اینکه نتونسم رشته ی مورد ع ...

فکر نمیکنم حس خاصی داشته باشه در این مورد

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2731
چرا کات کردین؟؟؟؟منم دوهفته کات بودیم ولی باط اشتی کردیم

قرار بود بعد ماه صفر بیاد خواستگاری . ۳ سال دوستیم همش تاریخ خواستگاریو اینور اونور میکنه قول میده بعد گفت نمیام منم قاطی کردم گفتم پس دگ نیا . یکی دو روز زنگ زد باهاش بد حرف زدم بعد ۳ ۴ روز من زنگ زدم اون این سری بد حرف زد دوباره ۳ زوز بعدش زنگ زدم گفت دگ برنمیگردم دلم ترو نمیخاد 😖🤐راست گفته؟

آره دوست داره و خیانت نمیکنه حس خوبی گرفتم ولی یکم ممکنه طول بکشه😍

مرسی گلم اخه خودش گف عید میاد میخاسم ببینم حس شما چی میگه❤❤❤❤😍😍😍

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2738
عزیزم بهم میگی حس وحید بهم چیه ؟

حسش بهت مثبته ولی دوست داشتنو مطمئن نیستم💕

قرار بود بعد ماه صفر بیاد خواستگاری . ۳ سال دوستیم همش تاریخ خواستگاریو اینور اونور میکنه قول میده ب ...

دلیل منطقی اگ نداشت واسه نیمدن شاید راس بگه

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
ببین حال روحیمو درست گفت اخلاقای اونم درست گفت ولی گفت این رقیبه خیلی وقته هست

چقدر گرفت ازت؟

مرسی گلم اخه خودش گف عید میاد میخاسم ببینم حس شما چی میگه❤❤❤❤😍😍😍

عزیزم😍 همین دو طرفه بودن خیلی خوبه😍💕

قرار بود بعد ماه صفر بیاد خواستگاری . ۳ سال دوستیم همش تاریخ خواستگاریو اینور اونور میکنه قول میده ب ...

دنبال بهونه بوده انگار

سمتش نرو تا خودش برگرده من حقو به شما میدم

2706