2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

استارتر دیدم نوشتی میخوای دغدغمون رو‌ بدونی؟ واقعا میخوای بگم؟  البته اینجا نمی گم. خواستی درخواست دوستی بده بگم برات. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
😂😂😂😂😂بخدا جدی میگم .بابام تمام دارایی ها و ملک و باغ و پاساژ ها رو تمام و کمال داد به ففططططططط ...

میدونم عزیزم ولی الان از نظر عمه های من بابام و عموهام بهترینن یا از نظر مامانم برادرهای خودش

ولی نظر قطعی رو باید زن طرف بده😀🤪

آهان یادم نبود خیلی رمانتیکه 😂

اوره😁😀

ببین خدا چندتا دوست داره:)                               دیگران را ببخش حتی وقتی متاسف نیستند!                بگذار حق با آنان باشد                                              اگر این چیزیست که به آن نیازمندند                            خودت را به کوته فکری آنان گره نزن،                                        این سلامت روانت را از تو می گیرد...
2740
پشتوانه یه مرد بازوهاشه همسر منم پشتوانه نداشت رو پای خودش ایستاده

خوب شوهر من به هوای برادرش موند که خیلی اوکیه ولی سالها فقط پادویی کرد و منتظر بودیم کمک کنه متاسفم عقلمون نمیرسید و فرصت های زیادی از دست دادیم ولی الان راضی امچون واقعا شوهرم تکیه گاهه و صبوره حالا پولم نداریم دیگه ولی هحوز تلاش میکنیم امیدمون از دست ندادیم

من باید برم همسر رمانتیکمو از رو مبل بلند کنم بیارمش اینحا داشت فیلم میدید 

همسرم چون خرو پوف میکنه جدیدا پسرم می ترسه بیدار میشه الان چند شبه همسرم بیرون می خوابه تا پسرم بیدار نشه

بگو خوب یه نمونه شو

از کادو خریدن های چند ۱۰میلیونی بگم یا از خونه های میلیاردی و سفر های خارجه ؟

تمام روزهای تعطیل برادرام غذا درست می‌کنن حتی روزهای که از سرکار میاد هم خانمش خوابه غذا رو آماده می‌کنه .در صورتی که برادرام یه پرکاه رو جا به نمیکردن و همیشه وظیفه من بوده 

شدیداً حواسشون هست که ناراحت نشن .حتی به حالت صورت ما نگاه می‌کنن که چطور به خانم هاشون سلام میکنیم که اگه احیانا احساس کنن رفتار از ما سر زده که ممکنه خانمش ناراحت بشه ،بعذا به شدت بازخواست میشیم .حتی بارها سر مادرم داد زدن که حق حرف زدن با زن منو نداری 😐😐در صورتی که مادرم از من متنفره و عاشق عروس و خیلی حواسش به رفتارش هست تا ناراحتی پیش نیاد 

جلوی خودشون ،عروس ها انواع بی احترامی ها رو می‌کنن حتی جرات نداریم بگیم چرا 😐😐😐😐😐

بدتر از اون که پدر مادرم شدیداً طرفدار عروس هستن پدرم حداقل برای هر عروس ۳۰۰میلیون طلا خرید😢😢خونه با وسایل کامل و لوکس خرید ‌‌شب عروسی به عروس ها ماشین کادو داد ،ولی حتی به من جهاز ندادن .تازه عروس خانم ها باز راضی نیستن 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706