2733
2739
عنوان

بچه ها طلاق.چقد زیاد شده.

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 69 پست
شما اسی دلت خوشه فکر کنم مجردی مگه نمی بینی تایپیک های خیانت و کتک کاری و ....بازم زن بیچاره بش ...

ی چیزی بگم بهت؟خیانت رو هیچ میدونم اصلا قابل بخشش نیس،ولی همه ی اون تاپیکها خانم ها فقط کارای شوهرشون رو میگن،نمیتونی ی طرفه قضاوت کنی،شاید خودشم ی کرمی ریخته

مشاور تحصیلی و کنکوری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینایی ک شما گفتی درصد بسیار کمی هستند این آقایون هستن که باعث و بانی طلاق ها و ناهنجاری های جامعه ه ...

هردو مقصرن تو زندگی هردو سهیمن حالا یکی زیاد یکی کم ولی هردو مقصرن این عینکه زنیتو از چشم خواهشا بردارین کلاهتونو قاضی کنید با عدالت نگاه کنید هر زندگی جریانی داره و باعث و بانیش و خدا میدونه قضاوت کاره مانیس ولی همیشه یادمون باسه اگه یه انگستمون سمته اقایونه حواسمون باسه چهارتا دیگش سمته خودمونه

2731
ی چیزی بگم بهت؟خیانت رو هیچ میدونم اصلا قابل بخشش نیس،ولی همه ی اون تاپیکها خانم ها فقط کارای شوهرشو ...

ما چیزی نمیبینم تو زندگیا نیستیم فقط یه طرفه میشنویم دلسوزی میکنیم قضاوت میکنیم حکم صادر میکنیم هروقت خودمون تو اونجا بودیم دیذیم یقین پیدا کردیم اون وقت میشه مطلق جواب داد دقیقا باحرفتون موافقم 

الان حالت خوبه عزیزم؟

قربونت برم خیلی بهترم 

مهربونیتونو فراموش نمیکنم هیچوقت😘😘😘😘

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘

تا حدودی حرفتو قبول دارم سالهای پیش زنا خیلی بیشتر به پای زندگیشون میشستن اما الان خیلی زود همه چیو بهم میزنن حتی قید بچه اشونو هم میزنن

اتفاقا چندروز پیش یه خانمی تاپیک زده بود ک من به ازدواج به چشم یه معامله نگاه میکنم فقط میخوام با یه ادم پولدار ازدواج کنم به ارزوهام برسم گفتم اگه اون مرد پولدار یهو همه چیشو از دست بده چی؟گفت انقد طلا و پول ازش میگیرم ک اگه یه روز پولشو از دست داد راحت جدا میشم و میرم 

فامیل همسایه دوست هرجا ادم میره پره همه ام راهه مشترک و دارن میرن فقط به یه مالی برسن مستقل زندگی کن ...

من دیدم اون دخترایی که فقط برا برداشتن جونشونو اعصابشون رفتن،مهریه رو بخشیدن یا آقا پسر کلک زده و دوسال الاف کرده بعدم در نهایت دختره بخشیده

از این طلاقا ما دوتا داشتیم اطرافمون

یکی  دیگم بود  پسرو دختر به هم نساختن 

که دختره مهرشو گرفتو رفت کسی هم نفهمید 

مثلا نامردیو اینا تو فامیل ما نبوده که با نقشه برن به زندگی هم

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2740
یکی ام مثل من بیچاره اینهمه شوهرم عذابم میده هیچی کم ندارم راحتم میتونم برم بازم وایسادم پای زندگی و ...

واسه قدر دانی شوهرت و دیگران کار نکن که تهش افسردگیه...

برای خدا تحمل کن لااقل یه چیزی تو اون دنیا نصیبت بشه اگر به دنیای بعد مرگ معتقدی❤

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
شما خیلی راحت خانم ها رو قضاوت کردید من وسط این ماجرا و دعواهای خانوادگی هستم حالا چطور و چرایی اش م ...

عزیزم حرفتو قبول دارم اما یه مردی ک خیانت میکنه با همجنس خودش به زنش خیانت میکنه؟؟؟؟بازم پای یه زن دیگه در میون ک وارد زندگی یکی دیگه شده و باعث خیانت مرد شده انقد زنا بودن ک اول با دردو دل کردن وارد رابطه با یه مرد شدن گفتن فقط در حد دردودل در حد یه دوستی سالم اما اخرش رسیده به خیانت 

تا حدودی حرفتو قبول دارم سالهای پیش زنا خیلی بیشتر به پای زندگیشون میشستن اما الان خیلی زود همه چیو ...

مردها هم همینطورند غصه مردها را نخور  یک زن را یک مرد به این مرحله می تونه برسونه.

فقط خدا ❤️❤️❤️
اره کتک هرگز،ولی بعضیام اون کتک هارو اغراق میکنن،خلاصه بنظرم به حرفای اینجا اعتمادی نیس

ولی باید قبول کنیم مرد درست و حسابی هم خیلی کمه بیشتر وابسته و مطیع خانوادشون هستنند

فقط خدا ❤️❤️❤️
2706