2737
2734
عنوان

واسه جهیزیه کمکم میکنید

164 بازدید | 24 پست

دوستان من تازه میخوام نامزد کنم ینی تا عید عقد میکنم اما معلوم نیست کی عروسی بگیریم اما میخوام از الان شروع کنم خورده ریزا مثل ظرف و ظروف یا مثلا وسایل برقی کوچیکو مثل اتو و جارو و..رو بگیرم انقدرم گرون شده ی سرویس قابلمه mgs پرسیدم ۴ تومن حالا نمیدونم اصن چ مارکی بگیرم ک خوب دربیاد لطفا تجربهاتونو بگید چ وسیله ایو از چ مارکی گرفتید آیا راضی بودید یا خیر 

میخوام ن خیلی گرون دربیاد ن خیلی ارزون ک جنسش بد باشع وسیلهای قیمت مناسب معرفی کنید

خیلی ممنونتون میشم خانمهای گل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تلویزیون : سامسونگ ، ال جی ، ایکس ویژن ، RTC 

جارو برقی : تولیپس 

لباسشویی : پاکشوما ، کُرال ، کَندی ( این دو تا محصولات پاکشوماست )

یخچال : هیمالیا ، آیسان

گوشت کوب برقی : ماتئو 

خرد کن ۱۲۳ : پارس 

پلوپز برقی چند کاره : گوسونیک

مخلوط کن و اسیاب : گوسونیک

واسه قابلمه و .... مارک مهم نیست جنس مهمه 

به قول فروشنده شما پول مارک رو میدی نه جنس

والا با این اوضاع اقتصادی صحبت کنین نصف جهازیه رو شما بدین نصفشم اقای داماد

آره انشالله قراره یخچال و ماشین لباس شویی و سرویس چوب با اونا باشع اما همین ظرف و ظروف و وسایل برقی و...ک خودتون میدونید خودش کلی میشه خورده ریزا

2740
تلویزیون : سامسونگ ، ال جی ، ایکس ویژن ، RTC  جارو برقی : تولیپس  لباسشویی : پاکشوما ، ک ...

ممنون عزیزم

آخه خیلی قابلمه دیدم زود خراب شده میترسم نمیدونم چی بگیرم ک حداقل اندازه پولش کار کنه

من خودم یخچال بوش خارجی داشتم پدالش شکست هیج گیر نیاوردم عوض کنم از من ب شما نصیحت پول جنس خارجی ندی ...

ععع من خودمم بوش دوست داشتم اما با چیزایی ک شنیدم همون جنس ایرانی با کیفیت بهتره فک کنم

آره انشالله قراره یخچال و ماشین لباس شویی و سرویس چوب با اونا باشع اما همین ظرف و ظروف و وسایل برقی ...

عزیزم چیزی نمیخوای بخری همه با داماده اصل کار و گرونا همیناست 

نهایتا ۵۰ ۶۰ خرجت بشه

چینی یا مقصود بخر یا توس

قابلمه و .... رو از فروشنده بپرس تفلون و چدن بخر 

ععع من خودمم بوش دوست داشتم اما با چیزایی ک شنیدم همون جنس ایرانی با کیفیت بهتره فک کنم

قطعا بهتره  هم پول کمتر میدین هم گارانتی تضمینی منم اشتباه کردم این همه پول برا جنس خارجی دادم

2706