2733
2734
عنوان

خدایی روزی چند بار؟؟؟🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 76 پست
زیاد میخورم اگه نخورم سردرد بدی میگیرم

خودمم همینم😅

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یه سوال چی میخورید خستگیتون دربره؟ آخه من خودم به غیر از چای انواع قهوه و نوشابه و کاپوچینو هم م ...

خودم که فقط نوشیدنیم آب و دوغه😅

شوهرم کاپوچینو هفته ای دوبار میخوره

تابستونا هم شربت فقط

نوشابه اصلا نمیخوریم

دلستر خییییلی کم اونم بخاطر دخترم .خیلی دوست داره

حددددداقل ۴،۵ لیوان  

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
2731
ما ترکها اینجوری ایم خب😎ترکی؟ 

بله😍😍😍

ساغول باجی

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
منه منحرف،بادیدن عنوان تایپیکت،به تنهاچیزیکه فک نکردم چایی بود🤕🤕🤕

واقعا؟😂😂😂

خخخ استغفرالله 

خواهر بیا مغزت رو با چای شستشو بدم خو

2738
دیگه شده عضوی از بدن ما اگه به بدنمون چای نرسونیم کلافه میشیم احساس میکنیم یه چیزی کمه😀

من یاد این معتادا درحال ترک میفتم چای بهم نرسه😅😂

بله😍😍😍 ساغول باجی

دیدی گفتم ترکی😎😎😎✊🏼✊🏼✊🏼

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2706