2733
2734
عنوان

خدایی روزی چند بار؟؟؟🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تورک هستی؟ ما معمولا اینجوریم

آره😂قربان سنه 

اصلیتیم تبریزلی دی

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ما ترکها اینجوری ایم خب😎ترکی؟ 

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2731
منه منحرف،بادیدن عنوان تایپیکت،به تنهاچیزیکه فک نکردم چایی بود🤕🤕🤕

منم😂👌🏻

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2740

ترک نیستم ولی روزی بالای ده پونزده لیوان چای میخورم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
اصلا  نه خودم نه همسرم هیچ کدوم چای نمیخوریم چای و قند جهیزیمو دوماه پیش دادم مامانم

خب یه سوال چی میخورید خستگیتون دربره؟

آخه من خودم به غیر از چای انواع قهوه و نوشابه و کاپوچینو هم میخورم 

بخاطر اینکه واقعا نخورم سردرد میشم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
همه‌ی غم های عالم رو چایی میشوره می‌بره اصلا

آخ گفتی😅😍

2706