2733
2734
دقیقا همینه ولی کارایی که میکنم دیوونه م میکنه.قبلا بی خیال زندگی میکردم .البته خیلی تنهام.چن تا از ...

عزیزم دوستمون گفتن دیگه ایشون مثل اینکه اعطلاع بیشتری از من دکتر دارن و بهتر میتونن راهنمایی کنن گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دنبال مشاور خانواده یا مشاور حقوقی آنلاین هستی؟؟؟🤔 چرا؟ چون دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟😢 یا اینکه حق المشاوره جلسات حضوری بالاست؟🤑 شرایط بیرون رفتن از خونه نداری؟؟؟ یا حجم کارات انقدر زیاده که نمیتونی به مشاور مراجعه کنی؟؟ مسیر خونت تا مراکز مشاوره خیلی دوره؟؟ هوا سرده یا خیلی گرمه و رفت و برگشت برات سخته؟؟؟ خب برات خبر خوبی دارم😍 من مشاور خانواده و مشاور حقوقی هستم بصورت آنلاین و ۲۴ ساعته در هرپیامرسانی که براتون مقدور باشه🤩 حتی ایام تعطیل کنارتم کافیه که فقط بخوای!! با حق المشاوره باور نکردنی به مدت محدود😍😍😍تازه طرح های تشویقی ویژه دارم برای افرادی که حداقل ۳ بار به ما مراجعه کنن، این همه ماجرا نیست میتونین هایلایت رضایتمندی مراجعین و در پیجم ببینین و بعد با خیال تخت برای گرفتن نوبت مشاوره اقدام کنین😍😍😍

همراه:09199541937

آیدی پیجم در اینستاگرام:

Moshavere.onlineee

آیدی در تمام پیامرسان های ایرانی:

Moshavere.onlinee

آیدی در تلگرام:

Moshavere.onlineee

قیمت مشاوره هارو میتونین تو قسمت امضام مشاهده کنین💚

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee            

دکتر سحر کیانی نژاد 🌺رو توصیه می کنم

بهترین در روان درمانی و مشاوره زوجی و خانواده و روابط

مشاوره آنلاین هم دارند

آدرس سایتشون drkianinezhad.ir@

شماره واتساپ برای گرفتن وقت باهاشون ۰۹۱۹۸۰۶۲۸۲۴

مشاوره خانواده_فردی_کودک_ بصورت آنلاین (چت و ویس با مشاور) و به بصورت تلفنی به دلخواه شما،حتی ایام تعطیل

09199541937

درصورت عدم پاسخگویی پیام دهید تا اولین فرصت باشما ارتباط برقرار کنیم✅

جهت اطلاعات بیشتر امضامو بخونین عزیزای دلم

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee            
2706