2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

تو چه زمینه ای؟

من برای افسردگی و رابطه دکتر اوحدی رفتم

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
بپرس عزیزم

مشکلم وسواسه .وسواس شستشو حدودا چهار ماهه سخت درگیرم از هر دکتری پرسیدم البته تلفنی و کوتاه هرکس یه چی میگه .حالا میخوام درمانش کنم ولی با کرونا و دوتا بچه کوچیک نمیتونم برم دکتر .مثلا شوهرم دستشو میشوره ولی به هر چیز دست میزنه میشورمش یا مدام دست دخترم که هفت ماهه س رو میشورم گاهی اوقات میتونم کنترل کنم ولی گاهی اوقات نه..حتی وقتی ضدعفونی میکنم بعدش یادم نمیاد که تمیزه یا نه دست بش میزنم دستمو میشورم.به حبوبات برنج خشک میزنم دستمو باز میشورم

مشکلم وسواسه .وسواس شستشو حدودا چهار ماهه سخت درگیرم از هر دکتری پرسیدم البته تلفنی و کوتاه هرکس یه ...

گلم تو میتونی این مشکل روکنترل کنی 

اینکه دست نوزاد رومدام بشوری باعث میشه باکتری های مفید بدن نوزاد ازبین بره و بدتر باعث میشه وقتی نوزاد بیمار میشه 

نتونه بامریضی مبارزه که بدنش ضعیف میشه 

وبرای وسواس خودت رو باموارد مورد علاقت حالا نقاشی بافتنی تلوزیو سرگرم کن 

از فضای مجازی فاصله بگیرخبرهارو دنبال نکن چون باشنیدن خبرها وسواست برای پاکیزگی تشدید میشه

من یه دکتر روانشناس خیلی خوب میشناسم خودم دارم میرم پیشش و خیلی راضی ام ، هم باسواده هم مشکلمو حل کرده

کلینیک اش توی صادقیه تهرانه و آنلاین هم با تماس تصویری میتونی ازش وقت بگیری

خواستی پیام بده ادرس و شمارشو برات بفرستم

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
2706