2733
2734
عنوان

مهربونا كسي هزينه ي تست كرونارو ميدونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 79 پست

𝓷𝓪𝓻𝓰𝓮𝓼:سلام و عرض ادب و احترام آن شاالله که همه سالم و سلامت باشیداگر کسی از اطرافیان مشکوک به کرونا هست که احتیاج به تست prcدارد درمانگاه آزمایشگاه شهید زارع نژاد واقع درتهران اتوبان شهید محلاتی نرسیده به خ ۱۷شهریور خ گیلکی شمالی(مینا)جنب داروخانه سلامتهزینه ویزیت پزشک با بیمه ۴۴۷۰تومان بدون بیمه ۱۵/۰۰۰تومان و هزینه prcرایگان میباشد (فقط آزمایش prcباید دکتر همانجا بنویسد تا انجام بشود )لطفا نشر دهید تا کمکی به دیگران شود چون ظاهرا هزینه prcحدود ۶۰۰/۰۰۰تومان میباشدشادی روح آقای زارع نژاد صلوات اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دورت بگردم من بيكسو كار هيشكي رو ندارم جاييو ندارم ك برم و بگم ك ازونجا گرفتم!همش توي خونه ام!اما شو ...

وااای حتما برو دکتر

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دورت بگردم هيشكي نيس منو ببره بستري كنه بميرمم بايد توي خونه بميرم كسي نيس دخترمو نگهداره من برم ...

نرو بستری میکشنت😁😁😁😁😁

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
دورت بگردم تا ديروز به زور شياف سرپا بودم مدام درحال غذا درست كردنو آبميوه گرفتن بودم امروز اسهالم ش ...

انشالا یکی دوروز دیگع خوب خوب میشی

نگران نباش

خدابزرگه

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
2728
𝓷𝓪𝓻𝓰𝓮𝓼:سلام و عرض ادب و احترام آن شاالله که همه سالم و سلامت باشیداگر کسی از اطرافیان مشکوک به ...

این رو یکی برام فرستاده نمیدونم راسته یا دروغ.فردا صبح زنگ بزنید بپرسید

اگر باردار و بیماری زمینه نداشته باشید در مرکز بهداشت شهرتون با مبلغ ۲۳۲ تومن 

من ۱۰ روز پیش انجام دادم همون مخاط بینی

[ سلام دوستان، موقت با این کاربری وارد شدم تا زمانیکه کاربری قبلی رو آزاد کنن]
میگم بویایی داری چشایی داری؟ 

دارم ولي ضعيف شده كلا مادرزاد حس بوياييم خيلي ضعيفه كنارم لاشه مرده باشه متوجه بوش نميشم مادرزاد اينجوريم

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
اگر حالتون بده حتما باید برید دکتر دارو بهتون بدن خواهشا زودتر برید ممکنه ریه تون را درگیر کنه. من ر ...

شوهرم نفهمم نميزاره برم ميگه بري بدتر ميشي😞

2738
𝓷𝓪𝓻𝓰𝓮𝓼:سلام و عرض ادب و احترام آن شاالله که همه سالم و سلامت باشیداگر کسی از اطرافیان مشکوک به ...

خانم محترم اینی که شما تبلیغ کردید 

همون آزمایش خون 

تو محل ما همون تهران ۸هزار تومان گرفتن

[ سلام دوستان، موقت با این کاربری وارد شدم تا زمانیکه کاربری قبلی رو آزاد کنن]
الهی بگردم برا بچه ات😔😔😔 اشکال نداره عزیزم فوقش چن روز دیگه خوب خوب میشی برات دعا میخونم عزیزد ...

قربون دل مهربونت بشم الهي ك خوشبخت بشي عزيزدلم🧡🧡🧡

دورت بگردم من بيكسو كار هيشكي رو ندارم جاييو ندارم ك برم و بگم ك ازونجا گرفتم!همش توي خونه ام!اما شو ...

عزیزم😔

کدوم شهری ؟منم غریبم اگه تو یه شهریم قابل بدونی برات سوپ میفرستم 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
گلي آزمايش مخاطي رو نميدوني چنده؟

من چون باردار بودم رایگان انجام دادم اما هزینه ی ازاد برای بقیه ۲۳۰ تومن هست.بعدم از یه تاریخی به بعد برای کسی رایگان انجام نمیدن جز خانمای باردار.بیمه هم قبول نمیکنه

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدارو شکر
2706