2737
2734

١٠روزه شوهرم حالش خيلي بده الان ٤ روزه منم دارم ميميرم از بدن دردو لرز!تب ندارم سرفه و اينام ندارم فقط اين بدن درد داره ميكشه منو جيغ ميزنم از درد!اسهال هم شروع شده چن ساعته😞يه دختر ٤ ساله دارم شهر غريبم خونواده شوهرم هستن ولي اونام همشون كرونا دارن😞٣ روزه قرص پاورفيت دارم ميخورم اونم عوض قوي كردنم منو تا مرگ ميبره!بخاطر اسهال شيافم نميتونم بزارم!بچه ها تست كرونا هزينه ش چقده؟همه ي شهرا دارن؟

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من نمونه از حلق و از داخل بینی دادم و مراکز معینی که خود مرکز بهداشت معرفی کرد من رفتم رایگان بود

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

مرکز بهداشت محلتون زنگ بزن یا برو بهت معرفی میکنن کجا بری

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2738
من نمونه از حلق و از داخل بینی دادم و مراکز معینی که خود مرکز بهداشت معرفی کرد من رفتم رایگان بود

يني برم بهداشت گلي؟

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم

توی مراکز 16ساعته شهرتون رایگان انجام میدن

زنگ بزن ۴۰۳۰ادرس مرکز شهر خودت رو بپرس

توی ازمایشگاه های شخصی فرق داره قیمت ها

ما رفتیم سه ماه پیش ۳۲۰تومن بود 

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜

خوب مشخصه ک کروناعه هعزیزم 

برو دکتر بگو فوری داروهای کرونارو بده از خانواده شوهرت گرفتین دیگه 

خداشفاتون بده مراقب بچه ات باش ماسک بزنید تو خونه

الان خوردو خوراک چکار میکنی،؟؟؟؟بدن دردش مث انفولانزاعه؟؟؟

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
يني برم بهداشت گلي؟

من زنگ زدم مرکز بهداشت محلمون علائمم را گفتم همون روز بهم زنگ زدن گفتن برو فلان جا ازمایش بده منم فوری رفتم انجام دادم. رایگان بود. غیر من هم چندین نفر بودن که همه را ازمایش گرفتن.همه سهر ها به سری مراکز دارن از ۸ صبح تا ۸ شب فکر کنم کار میکنن دکتر دادن و تست رایگانم میکیرن دقیقا دو روز پیش اخبار هم گفت. منم همونجا رفتم.

هزینه اش ۴۸۰ تا ۶۰۰تومنه 

رایگان هم از همه نمیگیرن اگر تو بهداشت پرونده دیابت داشته باشی یا باردار باشی یا بالای۶۰ سال رایگانه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

تا میتونی غذاهای بدون روغن بخورین

میدونم بی اشتها هستین

ولی نزارین بدنتون ضعیف شه گلم تا زودتر شر بیماری کم شه از سرت

آب و مایعات زیااااد بخور

اب هویج مرتب بخورین

اگر یکم بهتر شدی پاشو ی سوپ داغ بزار تا دوتاتون بخورین

اشپزی میکنی ماسک و اینا بزن دستاتم بشور بچه نگیره

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
2706