2737
2734

یه کاری که بشه هم کار کرد هم موند اونجا اگه عنوانشو بگید ممنون میشم مثل پرستار کودک یا سالمند که تمام وقت باشه

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه شرکت‌هایی هستن نیروی خدماتی میفرستن این طرف و اون طرف. خدماتی منظورم فقط کارگر نیست. ممکنه پرستار بچه، پرستار سالمند و بیمار هم باشه. بعضیاشون هم شبانه روزی هستن.به نظرم این شرکت‌ها مطمئن‌تر از اینترنت و دیوار هست.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

از من میشنوی پرستار سالمند نشو که خیلی اصطحلاک روحی داره برو خوابگاه خصوصی یه کارم کنارش بکن 

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
2738

کدوم شهر هستی

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن
تنهایید یا با خانواده؟

تنهام خانواده داشتم که دنبال کار با جای خواب نمیگشتم

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
یه شرکت‌هایی هستن نیروی خدماتی میفرستن این طرف و اون طرف. خدماتی منظورم فقط کارگر نیست. ممکنه پرستار ...

اسم شرکتو اگه میدوتی میگی بهم عزیزم

اسم شرکتو اگه میدوتی میگی بهم عزیزم

شرکتهای خدماتی، توی نیازمندی‌ها یا حتی توی همون دیوار هم این شرکت‌ها هستن. شرکت‌هایی برو که مجوز داشته باشن. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706