2737
2739
عنوان

حس ششم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1854 بازدید | 414 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جانم بگو سوالتو

میشه بگین اون کسی که تو ذهنمه حسی به من داره یا نه؟ مشخصاتش چی هست؟

گران باش؛ گاهی برای خودت هم خط و نشان بکش، رژیمِ ارزشمندی و غرور بگیر، به دلت اجازه نده هر کار که دلش خواست بکند و با منتِ هرکس را کشیدن، تمامِ هویت و ارزشت را لگد مال کند. خودت را تحمیل نکن، بگذار انتخابت کنند! یاد بگیر اگر کسی تو را نادیده گرفت؛ بی هیچ حرف و سوالی، مسیرت را جدا کنی. خودت را از دوست داشتن و احترام هایِ یک طرفه تحریم کن. آدم هایِ این زمانه ظرفیتِ بیش از حد دوست داشته شدن را ندارند، آدم هایِ این زمانه، عجیبند، هرچقدر متواضع تر باشی، بیشتر تو را لِه می کنند! با ارزش باش، بگذار شبیهِ یک گنجینه، دنبالت بگردند، خودت را پشت هیچ ویترینی عرضه نکن، اگر هم کردی، لااقل؛ گران باش!!!💜
2738
یا امسال اگر نشد دویاسه سال دیگه

انشالله 

خیلیی ممنونم عزیزم. میشه بگی شاغل میشم 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
اسمم اخه نمیشه سن ۲۸ ‌ اصفهان 

میشه گفت شخصیت آروم و مهربونی داری اما به موقعش مغرور یه مدته چیزی ذهنتو مشغول کرده بهش فکرنکن بسپارش به خدا حل میشه فعلا تغییر آنچنانی درزندگیت پیش نمیاد ولی زندگی خوبی داری

کسی که دوسش داری هیکل لاغرتقریبا متوسطی داره؟ باقد نسبتا بلند؟ 

منم میگی

دربارهی خصوصیاتم ؟

اون رشته ای رو که میخام میارم ؟

کی ازدواج میکنم ؟

کسی که دوسش دارم دوسم داره ؟

۳۸ آذربایجان غربی

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
2706