2737
2739
عنوان

حس ششم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1854 بازدید | 414 پست
منم حس ششم قوی دارم اما حس ششمی ها درمورد خودشون نمیتونن چیزی بگن☹️☹️

جواب سوال منو میدین

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=162129835]20 تهران حست میگه کی ازدواج میکنم؟؟؟؟[/QUOTE بیشتر از پنج سال نمیکشه

حست درباره منو بگو ۲۳ سالمه اول بگو لباسم چه رنگیه بعد بگو پسر عمم میاد خواستگاری یا نه اگه اره زود یا دیر 

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2728
چشم

شما حس ششمی

2738
جانم بگو سوالتو

پسر عمم میاد خواستگاریم اگه میاد زوده یا دیر یا اینکه اصلا بهم میرسیم

نه عزیزم. قصدم جسارت نبود. اگه اسم اون دونفرو میدونی من کامل بهت میگم. 

ببخشید عزیزم میشه درخواست منم قبول کنید؟ مرسی

گران باش؛ گاهی برای خودت هم خط و نشان بکش، رژیمِ ارزشمندی و غرور بگیر، به دلت اجازه نده هر کار که دلش خواست بکند و با منتِ هرکس را کشیدن، تمامِ هویت و ارزشت را لگد مال کند. خودت را تحمیل نکن، بگذار انتخابت کنند! یاد بگیر اگر کسی تو را نادیده گرفت؛ بی هیچ حرف و سوالی، مسیرت را جدا کنی. خودت را از دوست داشتن و احترام هایِ یک طرفه تحریم کن. آدم هایِ این زمانه ظرفیتِ بیش از حد دوست داشته شدن را ندارند، آدم هایِ این زمانه، عجیبند، هرچقدر متواضع تر باشی، بیشتر تو را لِه می کنند! با ارزش باش، بگذار شبیهِ یک گنجینه، دنبالت بگردند، خودت را پشت هیچ ویترینی عرضه نکن، اگر هم کردی، لااقل؛ گران باش!!!💜
2706