2733
2734
زالم مثه خومون ادمه فقط ابرو وموهاشون سفیده

آها اوک فهمیدم

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی منم همینقد میدونم😁

مثل اینکه آدم هایی هستند که چشم و ابروشون و مو هاشون سفیده 

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
2728
2740
مثل اینکه آدم هایی هستند که چشم و ابروشون و مو هاشون سفیده 

چه جالب دوربرم دیدم این افرادروامااسمشونونمیدونستم

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
خب اگه خودتم هستی ک دیگه میدونی چجوریه چیرو میخای ببینی

میخوای با یکی مثل خودم از نزدیک حرف بزنم قیافشم میخوام بدونم چ شکلیه سفیدی نه ها ترکیب صورتش نمیدونم ورا دوس دارم

خدایی منم همینقد میدونم😁

من نمی دونستم اسمشون زاله

ولی تفاوتشون با ما داخل ترشح نشدن رنگدانه ملانین عه

زال چی هست اصلا تا اونجایی که من میدونم پدر رستم  و یک نوع پرنده🤷🏿‍♀️

یک نوع پرنده؟ 😯 

ربطی به پرنده نداره زال تو شاهنامه پدر رستمه ک با سیمرغ پرنده افسانه ای در ارتباط هست 

البته منظور این دوستمون کسایی هست ک موها و پوستشون رنگدانه ندارن مثل زال

امید زندگیم دوقلوهام😍 

من زیاد دیدمشون 

خیلی خوشگلن

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
بچها کسی غکس ی دختر زال ایرانی نداره؟بزارع ببینم

وای من اومدم فک کردم یکی دیگر اومدم تورا معرفی کنم بش میشه عکستو بزاری ببینمت

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
2706