2733
2739
عنوان

دلال های نامحترم ماشین

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 56 پست
نه بابا من يك ساعت پيش قيمتا رو چك كردم 

نیومده پایین امروز پراید 140 معامله میشد این عزیزمون نمیدونم قیمت و از کجا داره 

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن
مطمنی عزیزم؟ قیمت امروز و میگما 

بزن گوگل قیمت نگاه کن البته تو بازار ازاد همیشه قیمتا متفاوته همسر من یه زانتیا داره میخواد بفروشه هرجا برده گفتن خیلی زیاد بخریم ۱۰۰تومن چون قیمت ماشین ریزش کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درامدتون خوبه؟؟؟؟راست ميگن ماهي ٢٠ميليون درامد داره؟

بيست ميليون به نظرت خيلي اكيه؟😐

گلم واسه كسايي كه تو كار ماشينن اين رقم يعني توي كارشون موفق نيستن و فقط ضرر

با اين افزايش قيمتاي روزانه

2728
بزن گوگل قیمت نگاه کن البته تو بازار ازاد همیشه قیمتا متفاوته همسر من یه زانتیا داره میخواد بفروشه ه ...

نه من با گوگل که کار ندارم و قبولم ندارم 

اما امروز پراید لطف میکردن 139 تومن بهت میدادن 

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن
2740
آره اتفاقا امروز حتي يك ميليون هم ريزش نداشت

ولی اگه مردم ریزش دلارو ببینن و نخرن حتمن میاد پایین 

اشتباه کردی قبول کردی بنویسه 

ما گفتیم اگه شد ازش میخریم ولی قبول نکرد گفت من ضرر می کنم و راضی نیستم تازه من خودم 206 دارم برای شوهرم میخواستیم حتی شوهرم تیرماه گفت مامان به نرخ روز بازار نصفش رو الان میدم نصفش روچک  ماه مهر که گذشت مادرشوهرم گفته بود نه !!!!حالا همه اینا به کنار که اول قبول کرد پولم از من بود پول رو گرفت رفت حج واجب اسم نوشت بعد گفت فکرش کردم بهتون نمیدم ماشین و یه ماه بعد پول من رو پس داد...

دردم از یارست و درمان نیز هم
ما گفتیم اگه شد ازش میخریم ولی قبول نکرد گفت من ضرر می کنم و راضی نیستم تازه من خودم 206 دارم برای ش ...

عجب مادر شوهر زرنگی داری

بيست ميليون به نظرت خيلي اكيه؟😐 گلم واسه كسايي كه تو كار ماشينن اين رقم يعني توي كارشون موفق نيستن ...

كمه ٢٠ميليون سود در ماه؟

عجب🤔

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
كمه ٢٠ميليون سود در ماه؟ هجب 🤔

اره بابا 

نمایشگاه دارا 20 تومن هیچی نیست براشون 

حالا اگه تو کار ماشین خارجی باشن که برو بالای 100 ملیون

اره بابا  نمایشگاه دارا 20 تومن هیچی نیست براشون  حالا اگه تو کار ماشین خارجی باشن که بر ...

عزيزم نمايشگاه رو با كسي كه تو خيابونه و از ديوار كار ميكنه يكي ميكني؟!!!!

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2706