2733
2734
عنوان

دلال های نامحترم ماشین

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 56 پست
عزيزم نمايشگاه رو با كسي كه تو خيابونه و از ديوار كار ميكنه يكي ميكني؟!!!!

اونا هم 20 تومن براشون کمه عزیزم 

برو بالای 50 تومن دارآمد 

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن
بچه ها یعنی اگر بخوایم ماشین بفروشیم طبق ریزش ها حساب میکنن ولی اگر بخوایم بخریم ریزش حساب نمیشه این ...

آفررررررین دقیقن همینطوره 

الان ماشین صفر همون بالا مونده طبق دلار 32 تومن اما از شما که میخان بخرن کلی میگن ریخته و این حرفا میخرن از شما میکشن کلی روش و میفروشن 

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم نمايشگاه رو با كسي كه تو خيابونه و از ديوار كار ميكنه يكي ميكني؟!!!!

اوووه نمایشگاهیا که حسابی پولدارن..من داییم دفتر خرید فروش تاکسی داره بیا ببین چه وصعی بهم زده تو این ۷ ۸ سال که این دفتر رو باز کرده..

کمه کم ۱۰ میلیارد پول دراورده تو این چند سال .ازه نمایشگاهی هم نیست اینجوری اوصاعش تغییر کرده اونا دیگه هیییچی

😍😍😍
اونا هم 20 تومن براشون کمه عزیزم  برو بالای 50 تومن دارآمد

والا ما به اشنا داريم شراكت كار ميكنه ماهي ١٠ميليون داره 

دلال داريم تا دلال 

دكتر داريم تا دكتر

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2728
اوووه نمایشگاهیا که حسابی پولدارن..من داییم دفتر خرید فروش تاکسی داره بیا ببین چه وصعی بهم زده تو ای ...

نه امكان نداره تو خيابونيا انقدر سود كنن

والا ما به اشنا داريم شراكت كار ميكنه ماهي ١٠ميليون داره  دلال داريم تا دلال  دكتر داريم ...

حتمن راستشو نمیگه بهتون 

2740
کسی که سرمایه نداره اره انچنان سودی نمیکنه که ..دایی من اونجور که میگفت ۷۰ ۸۰ تا تاکسی داره برای خری ...

خب دگ همينو بگه كلا عزيزم پول پول مياره