2733
2739
عنوان

دلال های نامحترم ماشین

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا دلار و طلا اومد پایین؟

اره بابا کلی اومد پایین اما قیمت ماشین تو همون دلار 32 تومنی مونده

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن
2731
ماشین قیمتش ۳۰میلیون کم شد پراید اومد زیر ۱۰۰میلیون 

نه پراید 111 خبردارم امروز140 بود

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن

واقعا هنوز كسي هست منتظر باشه قيمّت ماشين بياد پايين؟

اگه دلار بش ده تومن ماشين ارزون نميشه باز

امروز رينگ و لاستيكا هم گرون شدن

وقتي تمام قطعات دارن توي بازار گرون ميشن يعني أرزوني وجود نداره

مادر شوهر اینجانب ...پنج تا ماشین نوشته ...یکیشم به نام من نوشته حالا ما میخوایم خودمون ماشبن بخریم میگیم بفروش اسمم ازاد شه تا 4 سال دیگه بتونیم یه لگن بگیذیم میگه نه گرون میشه!!!

دردم از یارست و درمان نیز هم
2740
@دلال21 ‍  😐😐😐😐 اسی کاری بود ک از دستم بر اومد

🤗🤗😘😘😘😘😘

اونی ک پراید گذاشته ۱۴۰تومن قصد فروش نداره وگرنه قیمت ماشین ۳۰تومن ریزش داشت

مطمنی عزیزم؟ قیمت امروز و میگما 

شوهر من کارش خریدوفروش ماشینه اصلا ربطی ب اینا نداره چیزی ک تعیین شده رو دارن میفروشن 

درامدتون خوبه؟؟؟؟راست ميگن ماهي ٢٠ميليون درامد داره؟

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
مادر شوهر اینجانب ...پنج تا ماشین نوشته ...یکیشم به نام من نوشته حالا ما میخوایم خودمون ماشبن بخریم ...

اشتباه کردی قبول کردی بنویسه 

2706