2737
2739
عنوان

کورونا و رفت و آمد

| مشاهده متن کامل بحث + 3665 بازدید | 239 پست
اشتباه کردید. اتفاقا کرونا این حرفا رو داره. بحث مسئولیت اجتماعیه.شاید شما مشکلی برات پیش نیمده ولی ...

مسئولیت اجتماعی کلا ی چیز تعریف نشدست تو جامعمون متاسفانه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز شما نمیفهمی شما نمیدونی شماها سرتون رو کردین زیر برف ندیده از رو رسانه ی ملی ک دروغگو ...

شما فکر کن ی کم. رسانه دروغ میگه دیگه کل دنیاهم دروغ میگه؟؟ اینهمه ادم داره میمیره هنوزم داری میگی دروغه؟ بلد انتظار داریم اوضاع بهتر بشه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
دکتر عفونی برم  یعنی توی خونه خودم نمیتونم مداوا کنم با همین گیاهان داروی؟

پاتو بیمارستان نزار

حتی تست هم نده

عاغا کرونا هم باشه خودت با دمنوش های گیاهی درمان کن خودتو

2731
من ک میرم همه جا دوری از اجتماع  استرس و وحشت تنهایی و افسردگی دائم الوسواس بودن استفاده ا ...

شما میخوای رعایت نکنی نکن این رعایت نکردنا رو تو سایت عمومی فریاد نزن که چهارنفر بی فکرم بخوان تقلید کنن. کادر درمان یکی یکی دارن میمیرنو تموم میشن. فقط در صورت ضرورت از خونه باید رفت بیرون فقط ضرورت.  

خیلیا که فکرشون مثل شما بوده الان یا اون دنیان یا خیلیا رو فرستادن اون دنیا. واقعا چرجوری میخواید جواب این همه بی مبالاتی رو بدید؟ این اصلا انسانی نیس. اگه دین ندارید لااقل آزاده باشید

بیمارستانی ک ب زور دستگاه اکسیژن مریضارو قطع میکنع؟؟؟ خودشون مریض رو میکشن؟؟  وقتی ی دفتر هست ...

والا پدر من فوت کرد به شیوه کرونایی دفن شد ولی نوشتن عفونت حاد تنفسی نه کرونا

حالا شما چی میگین نمیدونم

شما فکر کن ی کم. رسانه دروغ میگه دیگه کل دنیاهم دروغ میگه؟؟ اینهمه ادم داره میمیره هنوزم داری میگی د ...

چپ و راست خبر بیماری و مرگ داره میاد اینارو که تلویزیون اعلام نکرده

2738

ببینید دوستان، عده ای باورهای توطئه ای دارن و معتقدن همه چی دروغه و دارن گولمون میزنن

اگر قضیه محدود به ایران بود باز حرفی

عقل شما چی حکم میکنه؟ کل دنیا و دانشمندان و پزشکانش فریب خوردن و بیماری فقط ناشی از ماسک و ترس و تلقینه؟ این همه دانشمند و دکتر نفهمیدن چه خبره بعد یه عده آدم عادی تو ایران فهمیدن یا هر جای دیگه دنیا؟

سه چهار تا ویدیو از ی متخصص عفونی امریکا ضبط شد ک درمورد مضرات ماسک میگفت با ازمایش قشنگ جلو دوربی ...

چون غیرعلمی بود و نتایج خطرناک داشت

با یه ویدیو اونم نه جای علمی تو یوتیوب و اینستا شما نمیتونید تمام یافته ها و دستاوردهای علمی رو که تو مجلات معتبر چاپ شدن کنار بذارید همچین چیزی اصلا ارزش علمی نداره

زدن ماسک ازین جهت میتونه خطرناک باشه که ما یه ماسک رو ده بار بیشتر استفاده میکنیم...بیشتر از دوسه ساعت میزنیمش...در حالی که ماسک ها یکبار مصرفن و بعد دو سه ساعت باید عوض بشه...جنس موادشون برای ریه ضرر داره...نباید به امید اینکه ماسک زدیم و دیگه در امانیم بریم بیرون...باید فاصله اجتماعی رعایت بشه اول از هرچیزی...

من کاری به دوستانی رو که تئوری توطئه دارن ندارم برای اینکه اونا تصمیمشونو گرفتن، اما بقیه دوستان توجه کنن

اینا یه سری حرفهای غیرعلمی و غیررسمیه و ارزشش فعلا در غیاب مدارک و شواهد علمی به اندازه همه شایعات دیگه ست. 

احتمال اینکه کل دانشمندان و پزشکان کل دنیا با هم توطئه کنن بسیار کمه، خصوصا که خودشون قبل از بقیه دارن فوت میکنن

رسانه ملی هم تنها اعلام کننده این مسایل نیست. من اصلا نمیبینم تلویزیون رو و اخبارم از دکترهای اطراف خودمه، تو بیمارستانهای کرونایی، اوضاع واقعا خرابه، حتما مراقبت کنید و ماسک بزنید زیان درازمدت ماسک اگر هم باشه بهتر از خطر قریب الوقوع مرگه

برای جلوگیری از افسردگی و مشکلات خطرناک ناشی از خانه نشینی حتما روزانه در جاهای خلوت پیاده روی کنید 

یکی ج منو بده چرا با وجود اینکه ماسک زدن نسبت ب قبل زیاد شده امار هم رفته بالا🙄🙄

چون ماسک کافی نیست و دوری از تجمع لازمه.  سوال درست اینه که چرا باید امار بیاد پایین وقتی تو این مملکت هر روز یه تجمع جدید برگزار میشه و صدها و هزارها نفر پامیشن میرن

وقتی حمل و نقل با مترو انجام مبشه که مردم توی حلق همن

وقتی هنوز جشن و عزا و...  برگزار میکنیم و سفر میریم

وقتی برخلاف بقیه جاها امکان اقتصادی قرنطینه اجباری وجود نداره و همه باید برن سرکار

2706