2737
2739
عنوان

کورونا و رفت و آمد

| مشاهده متن کامل بحث + 3665 بازدید | 239 پست
خب عزیزم با این علائم مطمئنا کروناست یا برو پیش یه دکتر دیگه یا تست بده نتیجه رو ببر پیش دکتر تا بهت ...

دکتر عفونی برم 

یعنی توی خونه خودم نمیتونم مداوا کنم با همین گیاهان داروی؟

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم با پاراگراف اخرت موافقم حست درسته  فقط میتونم بگم سگ بزنه ب کرونا ک زندگیمونو ب ...

گل گفتی خواهر 

سگانه ترین حالت ممکن 😕

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
منم هی ب شوهرم گفتم نریم خونه بابات اونجا خواهرت هستن برادرزادت از مسافرت اومده مگه گوش کرد  ح ...

منم ندارم  

دخترعزیزم   لبخندت تمام خستگیهای دنیاراازبین می بردهرروزبرای خوشبختی تودنیا می کنم هیچ وقت حتی ذره ای ازحس عاشقانه من ب تو کم نمیشودعشق همیشگی من توبزرگترین بهانه زندگیم هستی
2728
من اوایل کرونابه خانواده همسرم گفتم رفت وامدنکنیم فعلاتاکروناتمومبشه کلی فحش وناسزاشنیدم ازشون.الان ...

واقعا سخته یکی ک رعایت میکنه بخاد با ی عده بیخیال سرو کله بزنه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2738
خواهش میکنم اینارو باافتخار نگو خواهش میکنم  سردخونه و غسال خونه بهشت زهرا جا نداره قراره واسش ...

دقیقااااا

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
دکتر عفونی برم  یعنی توی خونه خودم نمیتونم مداوا کنم با همین گیاهان داروی؟

ببین اول یه پزشک عمومی برو اگه لازم باشه ارجاع میده یا بهت دارو میده گلم چون میگی تب بالا داری و علائم تنگی نفس به نظرم خود درمانی نکن چون ممکنه خدای نکرده به ریه رسیده باشه ریه ات آسیب ببینه اول یه دکتر بری بهتره اگه گفت دارو لازم نیست همین چیزای گیاهی رو مصرف کن

منم دوهفته مادرشوهر و پدرشوهرم کرونا گرفته بودن تنها کسی ک میرفت خونشون من بودم اینا گناه دارن رو ...

اشتباه کردید. اتفاقا کرونا این حرفا رو داره. بحث مسئولیت اجتماعیه.شاید شما مشکلی برات پیش نیمده ولی یه درصد فک کن ناقل شدی به یه فرد مسن یا مشکل دار انتقال دادی و باعث مرگش شدی. یه درصد فک کن این اتفاق افتاده باشه. به خدا انسانی نیس. کار کادر درمان با همین رفتارا زیاد میشه

آفرین به شما واقعا منم همه اینارو انجام میدم منتهی ماسک نمیزنم به هیچ وجه

به به عالیه واقعا. بعد میخایم مریضی کم بشه

دوست عزیز شما نمیفهمی شما نمیدونی شماها سرتون رو کردین زیر برف ندیده از رو رسانه ی ملی ک دروغگو ...

دوست منم اینجوری بود می‌گفت کرونا دروغه حالا خودش و شوهرش بسترین پدر شوهرش فوت کرد پدرو مادر خودشم قرنطینه ن

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
2706