2737
2734

من همیشه ی هفته قبل پری دردای لگن و پا و اینا شروع میشده اما الان ی هفته تا پریودمه درد ندارم زیبییاد شاید باردار باشم ؟؟؟؟؟؟

تو اقدامم

شماهیی که باوجود اندو باردار شدین اون ماه چطور بود درداتون

عزیزم من تجربه ندارم ولی فک کنم امکانش باشه باردار باشی باز ب دکتر ی زنگ بزن بپرس 

اینجا الان در مورد خواهر شوهر و جاری بود همه جواب میدادن

⛔️درخواست دوستی ندین مخصوصا اقایون درتاپیکام شرکت نکنید به نی نی یار اطلاع میدم.  خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره ❤️یا اباعبداالله حسین ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی عزیزم اونقدر دلم گرفت که دیگه کلا نمیخوام بیام نی نی سایت

قربونت برم عزیزم نگران نباش ایشالا خدا بهت یه نی نی خوشگل میده کلی براش ذوق کنی برای منم دعا کن زودی نی نی دار بشم

منم دیگ نمیخوام بیام 😜

⛔️درخواست دوستی ندین مخصوصا اقایون درتاپیکام شرکت نکنید به نی نی یار اطلاع میدم.  خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره ❤️یا اباعبداالله حسین ❤️
اگه خدایی نکرده این مشکلو میداشتی سر در میاوردی  امیدوارم هیچ و قت نداشته باشی

ایشالا خوب بشی. من نمیدونستم اینی که میگی مشکله اخه هنوز بچه ندارم واقدامم نکردم. تازه عقدکردم. من برات دعا میکنم عزیزم.

2740

من سر دختر اولم آندومتریوز داشتم که همزمان با سزارین واسم درش آوردن. از اول تا آخر بارداری هم سمت راست رحمم که آندومتریوز بود درد داشت، با بزرگ شدن بچه ی کم دردام بیشتر شد. 

انشاا.. که باردار باشی 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
باشه عززیز دلم از ته دلم برات دعا کردم🙏🏼🙏🏼🙏🏼

مرسی عشقم 😍😍😍😍

ممنون عزیزم چند وقت اقدام بودی؟؟؟

اون موقع خداخواسته بود بارداریم 😍

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2706