2733
2734
عنوان

بچه ها اونایی که با کیست اندومتریوز باردار شدن توروخدا یه دقه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 35 پست
انشاا...عزیزم نگران نباش سالم میاد بغلت

ممنون دوست عزیز🌹منم واستون دعا میکنم هرچه زودتر مامان بشی و بارداری راحتی داشته باشی و ی نی نی سالم و خوشگل بدنیا بیاری

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
رفتم اندازش بزرگ نمیشه دکترام گفتن اقدام کن

خوب پس الکی به خودت استرس نده ببین هیچ مشکلی نه آندومتریوز نه کیست نه هیچ چیز دیگه باعث نازایی مطلق نمیشه ولی مطمعنا استرس می‌تونه باعثش بشه 

فقط آرامش داشته باش سعی کن پیاده روی بری یه جوری خودت رو سر گرم کن که بهش فکر نکنی همین مدام فکر کردن و استرس باعث میشه سطح هورمونی و ایمنی بدنت به هم بریزه و نتونی باردار بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

برای اینکه باردار بشید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید و از روزی که هاله انداخت هر شب اقدام داشته باشید تا روزی که هاله کاملا از بین بره، ان شاءالله هر چه زودتر یه بارداری سالم را تجربه کنید.