2737
2734
عنوان

خواهرم یکم رومخمه براعروسی کلا خانواده ام رومخن

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 37 پست
کاش یکم عقب بندازید که هم کرونا بره هم خانوادت ک صد در صد برات ارزو دارن خوشحال بشن

یکم منظورت یکی دوساله؟😁 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
کار خودتو بکن همین  از عروسی نگرفتن پشیمون نمیشی  منم برنامم همینه.الان کرونا هم هست اخه ...

من واقعا نمیخوام بگیرم ولی شوهرم میگه میگیرم نمیخواد بهش بگن ی عروسی هم نتونست بگیره 

ولی دوشب اخه؟؟؟

اره ب شوهرم گفتم نمیگیرم حرف هیچکی نباشه بس عصبیم کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😁😁خیلی خوب گفتی 

بخدا جدی میگم بهت عزیزم الان اول زندگیته اگه بذاری برات تصمیم بگیرن زندگیت خدا نکرده خراب میشه بذار یه چیزی بهت بگم فکر کن این همه خرج کنی کم کم ۵۰ تومن باید خرج کنی بعد تو اون جمع مطمئن باش یکی کرونا میگیره چون الان انگار همه ناقلن دیگه بعد اون طرف حالش بد بشه بخداوندی خدا همشو از چشم شما میبینن میگن اومد کشتمون اینجوری هم پولت رفته هم آبرو و حیثیتت هم به خواهرت میدون دادی خواهری که اصلا دلسوزت نیست و درکت نمیکنه و اگه زندگی خودش باشه به شما اصلا اجازه اظهار نظر هم نمیده و کار خودشو میکنه پس بی خیال شو بگو بذارین کرونا براش یه چاره پیدا بشه بعد یه کاری میکنیم اینحوری هم به خواهرت میدون ندادی و شوهرت خوشحال میشه هم پولت سیو میمونه هم به زنجیره شکست کرونا کمک کردی و دعا همه بدرقه راهته عزیزم حالا باز خودت میدونی

2731
من واقعا نمیخوام بگیرم ولی شوهرم میگه میگیرم نمیخواد بهش بگن ی عروسی هم نتونست بگیره  ولی دوشب ...

دوشب رسمتونه؟

من‌نشنیدم

ولی چ بگیرین چ نگیرین از این حرفا زیاده.فک نکنی اگه بگیرین دیگه کسی حرفی نمیزنه

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
ببخشید ولی چرا برای خواهرت اینقدر تره خورد میکنی ؟ به پشمت بگیر بگو ب تو چه... از الان بذاری دخالت ...

تا حرف زدگفت بی برنامه هستین بااینکه بزرگتره قطع کردم از روش 

حالا چون ی عهده اومدن تو شهری خانواده امن عروسی تا سه روز گرفتن اینا چشمشون ب ی روز خوش نمیشه 

حس میکنن کوچیک میشن 

بعد فک نمیکن اینجا ک من هستم همه چی ده برابره قیمتا توقع الکی نداشته باشن 

بخدا جدی میگم بهت عزیزم الان اول زندگیته اگه بذاری برات تصمیم بگیرن زندگیت خدا نکرده خراب میشه بذار ...

بخدا واقعا حق باشماست 

الان ی مشکلی این وسط هست خانواده ام ی چند خانواده ایی دعوت کردن من اونا رو چ کنم 

میدونم الان همه اشونم از خداشونه بیان دیدم حرفاشون اخه 

عین خیالشون نیس هموناخانواده ه ام داغ کردن

از اول قرار بود ی جشن ساده باشه بعد اینقدر براما بزرگش کردن

من بووم همون یه شب مختصرم نمیگرفتم اصلا نمیفهمم لزوم برگزاری این مراسما چیه ؟ 

نهایتش یه ارایشگاه و لباس عروس و فرمالیته انجام بده که عکس و فیلما برات بمونه 

به خواهرتم یک کلام بگو لطفا تو مسائل شخصی من دخالت نکن 

وکیل دادگستری و عضو کانون وکلا هستم .سوال حقوقی داشتید میتونم کمکتون کنم 
2738

من فروردین ۹۸ عروسی کردم بر خلاف حرف بقیه خودم و همسرم تصمیم گرفتیم ۱ شب تالار بگیریم.

شما هم خانوادتو متقاعد کن که الان کرونا و مریضی بیداد میکنه اصلا به صلاح نیس عروسی بگیرین

اگ هم دلتون میخاد همون ۲ تا خانواده باشین یه جشن و مهمونی خودمونی

پولشم پس انداز کنید واسه آینده

ان شاالله جشن بچه دار شدنتون رو تجملاتی بگیرین تلافیش دراد😍

اصلا به حرف کسی گوش نکن

با احترام بهشون بفهمون ک زندگی خودته نمیخای بعدن بیوفتی تو قسط عروسی و هزینه هاش

خوشبخت بشی عزیزم

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
بخدا واقعا حق باشماست  الان ی مشکلی این وسط هست خانواده ام ی چند خانواده ایی دعوت کردن من اونا ...

فقط کرونا رو بهونه کن بگو سرفه خشک دارم و بدن درد بگو همش خوابم میاد مهمونی رو کنسل کن با شوهرت هماهنگ کن که اگه بهت زنگم زدن شوهرت باهاشون حرف بزنه نه شما تا آرامشت برگرده پول جشنم ببرین طلای ماشینی سکه‌ی چیزی بگیرین که نگن داماد نتونست یه جشن بگیره فقط زودتر این کارو کن تا به نقشه بودنش پی نبرن

من فروردین ۹۸ عروسی کردم بر خلاف حرف بقیه خودم و همسرم تصمیم گرفتیم ۱ شب تالار بگیریم. شما هم خانوا ...

مرسی عزیزم واقعا حرف بجایی بود ،اونم شرایط من ک خیلی فرق میکنه 

اول فرستادنمون همینجوری سر خونه زندگی  

بعدم وقتی حامله شدم عروسی خواستن 

الان دیگ بهشون نگفتم حامله ام معلوم نیست چ شری راه بندازن 

از بی ثبات بودنشون خسته شدم همیشه همینطور بودن 

چندروزه جنگ اعصاب دارم 

واقعا چند شب عروسی چ لزومی داره همون دوخانواده واقعا بهترین کاربوو تو این شرایط بعدم باپولش میتونستم کلی برا بچه ام پسنداز کنم اما چون  اولین نفرخانواده ام عروس میشم حساس شدن زیادی

خیلی فشار میارن بهم اینقدر زنگ میزنن وحرف الکی میزنن تا شماره اسون رو گوشیم میبینم سیستمم بهم میریزه

اصلا نگیرین هیچییی.بعدا برین سفر اللانم برین کلیپ و عکس

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
فقط کرونا رو بهونه کن بگو سرفه خشک دارم و بدن درد بگو همش خوابم میاد مهمونی رو کنسل کن با شوهرت هماه ...

میدونی چ میگن بهم قشتگ میشناسمشون میگن عروسی بندازید عقب

ولی باید همینچیزا بهم بدوزیم ی چی سرهم کنیم مجبور نیستم ک واقعا 

مرسی عزیزم واقعا حرف بجایی بود ،اونم شرایط من ک خیلی فرق میکنه  اول فرستادنمون همینجوری سر خون ...

واااا یعنی اول فرستادنتون خونه خودتون بعد یادشون افتاده عروسی بگیرن؟

خب چه کاریه؟!

بهشون بگو بارداری، یدفه جشن نی نی و عروسیتو میکنی یکی و اونموقع هم ان شاالله کرونا تموم شده🤩

استرس اصلا واسه بچت خوب نیس

ولکن نهایت میخان یه مدت بات سرسنگین باشن اونم افرادی که این موقیعت رو درک میکنن و میدونی کرونا لامصب بد مریضی هست به شعورتون احسنت میگن که عروسی نگرفتین.

بچسب به زندگیت میدونی چقد شوهرت باید تو این شرایط کار کنه تا پول دربیاره بعد شما بدین مردم بخورنش و پشت سرتون حرف بزنن

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2706