2733
2734

ما تصمیم داشتم عروسی نگیریم همینجور ک سرخونه زندگیمون هستیم باشیم 

الان هر ک ب راه خود تصمیم میگیزه ودعوا دارن باهام

من گفتم ی شب عروسی اونم دو خانواده 

حالا رفتن خاله عموها هم دعوت 

الان ب ی شبم راضی نمسشن میگن حنا بندونم بذارید کلی ادم عروسی گرفته حنابندون داشته توچرا حنا نگیری

میگم خبر نداریم کرونا هست خیلیا عروسی دوخانواده گرفتن یت نگرقتن رفتن سر خونه زندگیشون 

الان میگن ن تو ن شوهرت برنامه ریزی ندارید اگ عروسی میگیرید مث ادم دوشب بگیرید میگم خانواده شوهرم ادمن نمیان اونا میگن نیان خودمون میگیریم 

اخه مگه میشه 

خانواده ام انگار عروسی خودشون باشه 

میگن اگ عروسی میخوای بگیری عین مهمونی نگیرین ابرو مندانه تره 

عجبا خوبه شام وشربت وشیرینی ولباس عروس واینا هست 

حتما باید صدا دهلل وتوپ وتفنگ ب هوا بره 

خواهرم خیلی تجملی گراس اصلا شرایط مالی این اوضاع سخت وبحرانی رو نمیسنجه 

لطفا ب خانواده توهین نکنید

راهنمای کنید چ گلی ب سرمون بزنیم 

چرا اجازه میدی دیگران براتون تصمیم بگیرن؟؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

کار خودتو بکن همین 

از عروسی نگرفتن پشیمون نمیشی 

منم برنامم همینه.الان کرونا هم هست اخه.خوبه ک رعایت میکنین

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

نمیدونم ولی کرونا هست حالا چه یه شب چه دوشب .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بگو نمیخوام میخوایم پولشو بدیم برا فقیرا وا زور مگه خوهر من فردو خواستگاریشع هیچ جشنی نمیخواد بگیره عقد کنه تا دوسال دیگه یه عقد محضری ساده

یه روز خوب میاد پس به چیزای خوب فکر کنیم
2706